Burcu Esmersoy, Instagram tanıtım tutarına zam yapmış oldu

26.01.2022
Burcu Esmersoy, Instagram tanıtım tutarına zam yapmış olduMeşhur sunucu Burcu Esmersoy, Instagram’dan servet kazanmaya devam ediyor.


Burcu Esmersoy, Instagram tanıtım ücretine zam yaptı

Toplumsal medyayı etken kullanan ve büyük bir fanatik kitlesine haiz olan güzel sunucu Burcu Esmersoy, Instagram Story’den tanıtım tutarına zam yapmış oldu.

20 BİN TL ZAM

Instagram’da 4 milyondan fazla takip edeni olan eski model, Story’den 15 saniyelik tanıtım için 80 bin lira alıyordu. Meşhur markalar, 15 saniyelik tanıtım için artık 100 bin lira ödeyecek.

ÖVGÜ BÜYÜK

Senelerce en oldukça vergi verenler sıralamasında yer edinen güzel sunucu Burcu Esmersoy, birçok reklam filmimizde de rol aldı.

İnanmadığı hiçbir ürünün ne reklamında oynayan ne de toplumsal medya hesaplarından tanıtım yapmayan sarı saçlı güzele, fanatiklerinden da büyük övgü var.

Burcu Esmersoy, Instagram tanıtım ücretine zam yaptı #1

Burcu Esmersoy, Instagram tanıtım ücretine zam yaptı #2

Burcu Esmersoy, Instagram tanıtım ücretine zam yaptı #3

Burcu Esmersoy, Instagram tanıtım ücretine zam yaptı #4

Burcu Esmersoy, Instagram tanıtım ücretine zam yaptı #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.