Buse Varol’un Selçuk Tektaş paylaşımıyla yürekleri yaktı: Çok özlüyoruz

Eşi Alişan’ın abisi olan Selçuk Tektaş’ın vefatından sonra Buse Varol, sosyal medya hesabından ardı sıra duygusal mesajlar yayınladı. Duygularını …

24.07.2021
Buse Varol’un Selçuk Tektaş paylaşımıyla yürekleri yaktı: Çok özlüyoruz

Eşi Alişan’ın abisi olan Selçuk Tektaş’ın vefatından sonra Buse Varol, sosyal medya hesabından ardı sıra duygusal mesajlar yayınladı. Duygularını ifade eden Buse Varol’dan 2 gün sonra bir paylaşım daha geldi. Paylaşım milyonları ağlattı.

Genç yaşta koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Selçuk Tektaş’ın acısı milyonları ağlatmıştı. Aile üyelerini sarsan ölüm haberi sonrası Alişan’ın eşi Buse Varol’un paylaşımları ve notları ise yürekleri yaktı. Taziye sonrası duygularını ifade eden Varol, 2 gün sonra yaptığı paylaşımla bir kez daha takipçilerini duygulandırdı. 

BUSE VAROL’UN DAHA ÖNCEKİ PAYLAŞIMLARI

Alişan’ın eşi kayını Selçuk Tektaş’ın vefatı üzerine yaptığı paylaşımlarla takipçilerini ağlatmıştı. Geride iki kız çocuğu bırakan Selçuk Tektaş’ın ailesini bir an bile yalnız bırakmayan Varol, taziye boyu çocuklarla bizzat ilgilendiği öğrenildi. 

Buse Varol’da eşi Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’a olan vedasına duygusal sözlere yer vererek yaptı. Varol paylaşımına şu sözlerle başladı:

“Seni hep böyle gülen yüzünle hatırlayacam canım Selçuğum Daha beraber yapacagimiz cok sey vardi 1 ay önce konuşmuştuk temmuzun 20nde 21nde gidecegimiz yeri konusmustuk olmadi be selcugum, burak ammosunu cok ozleyecek seni hic unutmayacak.. en son gun gordum ya seni iyiki sana seni sevdigimi soyleme sansi verdi Allah bana.Bu dünyadaki tanidigim en iyi insan sendin. Hic kalbimi kirmadin, hep senin yerin ayri yengoş derdin. Senin de kalbimdeki yerin çok buyuk ve hic kapanmayacak.ömür boyu bu acı içimizde.. iyiki kardeş oldun bana, iyiki çocuklarımın amcası sen oldun..”

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.