Çalayır kimdir? Destan Çalayır’ı kim oynuyor? Evren Erler canlandırıyor! Evren Erler kaç yaşlarında?

28.12.2021
Çalayır kimdir? Destan Çalayır’ı kim oynuyor? Evren Erler canlandırıyor! Evren Erler kaç yaşlarında?


Çalayır kimdir? Destan Çalayır'ı kim oynuyor? Evren Erler canlandırıyor! Evren Erler kaç yaşında?

 

Evren Erler, Destan dizisinde Günseli Hatun’u canlandırmaktadır. Çalayır karakteri Destan dizisinde künebaşıdır. Dengeleri değiştirecek olan Çalayır, dümen çevirmekte ustadır. İşte Evren Erler’e dair bilgiler…

Destan Çalayır kimdir?

Gök Hanlığı’nın her taşında kulağı olan; her nefesinden haberdar, kapalı kapıları ardında on dümen çevirip de birinden de yakalanmayan künebaşı.
 
Evren Erler kimdir?

Evren Erler d. 1976, Tiyatro, beyazperde ve dizi oyuncusu. 1986 senesinde oyunculuk eğitimi almaya başladı. 1986-2008 yılları aralığında Shem-tk’da eğitmenlik, oyunculuk ve yönetmenlik yapmış oldu. 17. Sadri Alışık Tiyatro ve Beyaz perde Oyuncu Ödülleri, Güldürü Branşında Destek Rolde Senenin En iyi Adam Oyuncusu Ödülünü aldı.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.