Call Of Duty Mobile Antrenman Modu Güncellemesi

12.06.2020
Call Of Duty Mobile Antrenman Modu Güncellemesi

Call of Duty Mobile oyununun güncelleme haberi geçtiğimiz günlerde duyuldu. Test sunucularında 7. Sezon için beta güncellemeler yapıldığı öğrenilen oyunda büyük yenilikler olacak. Call of Duty Mobile güncellemesi ile birlikte en çok merak edilen ‘’antrenman modu’’ bizlerle birlikte olacak. Bu mod ile birlikte de oyun deneyiminin daha zevkli bir hale gelmesi bekleniyor.

Yeni sezon ile birlikte gelecek olan Call Of Duty Mobile Antrenman Modu, kullanıcıları maça hazırlayacak. Aynı zamanda da yeni yetenekler ve refleksler edinmesini sağlayacak. Tabi, bu duruma ısınma maçı olarak da bakmamız mümkün.

Antreman Modu İle Daha İyi Maçlar

Call of Duty Mobile güncellemesi geldikten sonra oyuna entegre edilecek olan antrenman modu ile birlikte oyuncular, maça girmeden önce bileklerini ısıtabilecek. Tabi, bu durumda da maçlarda daha başarılı sonuçlar almak mümkün olacak.

Neredeyse bütün oyunlarda yer alan FPS antrenmanları, oyuna alışmak için kullanılıyor. Tabi, oyunda acemiyseniz de hedef alma yetinizi geliştirmek içinde kullanılabiliyor. Son olarak ise bu kervana Call of Duty Mobile oyunu katıldı. Beta güncellemesinde görülenlere göre oyundaki antrenman modu bir hayli iddialı görünüyor.

Call of Duty Mobile son güncellemesi videosunu bu linkten izleyebilirsiniz: https://youtu.be/fZZ3d-v1t7A

Call Of Duty Mobile Antreman Modu Özellikleri

İlk olarak oyunu PUBG Mobile ile kıyaslayacak olursak bu oyunun antrenman modu daha küçük olarak gözümüze çarptı. Bunun haricinde de diğer gereksinimlere sahip. Bu modda dilediğiniz silahı seçebilirsiniz. Bu sayede de herhangi bir silahta kendinizi geliştirip rakiplerinize karşı avantajlı konuma geçebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Antreman modunda karşınızda birçok hedef olacak. Silahların bulunduğu bölgeden dışarıyı vurmaya çalışacaksınız. Tabi, sabit hedeflerde mevcut bu modda. Fakat, kendinizi profesyonel olarak görüyorsanız elbetteki hareketli hedefleri seçerek daha profesyonel bir hale gelebilirsiniz.

Tabi, oyundaki yenilikler sadece bunla ibaret değil. Oyunda diğer oyunlardan farklı olarak tank olacak. Bu hamle ile de diğer Battle Royale oyunlarına fark atacak gibi gözüküyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.