Camdaki Kız 26. bölüm izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle!

30.12.2021
Camdaki Kız 26. bölüm izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle!


Camdaki Kız 26. bölüm izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle!

Camdaki Kız dizisinin 26. kısmı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluştu. Camdaki Kız’ın son bölümünde; Rafet ve Meliha yüzleşti. İşte Camdaki Kız son bölüm full izle detayları…

Camdaki Kız 26. bölüm izle

Alper ile buluşan Nalan, beklenmedik bir şantajla karşı karşıya kalır. Alper’in Nalan’dan para istediğini öğrenen Feride ise duruma el atmakta gecikmez. Hayri’nin Rafet’e yapmış olduğu ziyaret, Muzo’ya Melisa ile ilgili söylediği yalanı itiraf etmekten başka deva tanımaz. Bu sırada Cana ile buluşan Melisa ise, yeni müttefikinin de etkisiyle Muzo’dan vazgeçmemeye karar verir. Melisa ile ilgili yalanı tüm ev halkı öğrenirken, Gülcihan da Selen’in hamile olmadığı gerçeğiyle yüzleşir. Melisa ve Sedat’ın videosunu izleyen Nalan’ı gören Sedat ne yapacağını bilmesi imkansız.

 
 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.