Camdaki Kız sürücü kimdir? Camdaki Kız Hayri evli mi? Cihangir Ceyhan canlandırıyor!

31.12.2021
Camdaki Kız sürücü kimdir? Camdaki Kız Hayri evli mi? Cihangir Ceyhan canlandırıyor!


Camdaki Kız şoför kimdir? Camdaki Kız Hayri evli mi? Cihangir Ceyhan canlandırıyor!

Camdaki Kız dizisinin sürem finali bölümünde Hayri karakterinin yaka kartı görünmüştü. Dizinin yeni sezonunda ise Hayri’nin soyadı da ortaya çıktı. Peki fakat Camdaki Kız Hayri kimdir, kaç yaşlarında?

Camdaki Kız dizisinde Hayri’yi kim oynuyor?

Camdaki Kız dizisinin yeni sürem bölümünde Hayri, Nalan’a kırmızı pike verdi ve Nalan’ın bilekliğini buldu. Rafet Bey ise bileziği kim buldu sorusuna Hayri Ersoy yanıtını aldı. Camdaki Kız dizisinde Hayri Ersoy’u Cihangir Ceyhan’ın canlandıracağı iddia edilenler içinde.

Cihangir Ceyhan kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterini oynayacak kişiler içinde olduğu iddia edilen Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlıdır. İstanbul’da ortalama 3 yıl kamera önü oyunculuk dersi almıştır. Sonrasında Adana’ya geri dönmüştür. İlk oyunculuk deneyimini 2015 senesinde gösterilen Yusuf isminde beyazperde filmimizde yaşam verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Arkasından web üstünden gösterilen Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir fanatik kitlesine haiz olmuştur. Cihangir Ceyhan, aslolan çıkışını Show TV ekranlarında gösterilen ve geride bıraktığımız sürem final icra eden Çukur dizisinde canlandırdığı Azer karakteri ile yaşamıştır. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre uzunluğunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.
Cihangir Ceyhan sevgilisi kim?

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.