Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin “bebek” sorusuna isyan etti!

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız’da Nalan karakterini oynayan Burcu Biricik ve eşi önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. İzin günlerinde …

07.11.2021
Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin “bebek” sorusuna isyan etti!

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız’da Nalan karakterini oynayan Burcu Biricik ve eşi önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. İzin günlerinde güzel havayı değerlendiren ikiliden Emre Yetkin, muhabirlerin bebek sorularına isyan etti.

Kanal d ekranlarının fenomen dizisi Camdaki Kız‘ın Nalan’ı Burcu Biricik eşi Emre Yetkin ile geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Güneşli havanın tadını çıkarmak isteyen ünlü çift, sergiye gittiklerini söylediler. 

Muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakmayan 32 yaşındaki güzel oyuncu, rol aldığı dizi hakkında “Güzel bir ekiple, usta oyuncularımızla çalışıyoruz. O yüzden her şey bir tık daha kolay oluyor bizim için. Hepimiz mutluyuz. Bu da benim başarımı arttırıyor” ifadelerini kullandı.

Emre Yetkin ise gazetecilerin yönelttiği “Siz fotoğraf sergisi açmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Burcu fotoğrafta genelde model oluyor” şeklinde cevap verdi.

“VAKTİMİZ YOK!”

Burcu Biricik ve Emre Yetkin 2016 yılında mutluluklarını evlilikle taçlandırmışlardı. Henüz bebek sahibi olmayan çiftten Emre Yetkin “Bebek sahibi olup, aileyi büyütmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna sitem ederek “Bunu hep istiyoruz ama vaktimiz yok. Dizi ve film olmazsa bir gün aileyi büyüteceğiz” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir