Camdaki Kız’ın yeni oyuncusu Alper kimdir? Camdaki Kız Alper’i Cem Sürgit oynuyor!

30.12.2021
Camdaki Kız’ın yeni oyuncusu Alper kimdir? Camdaki Kız Alper’i Cem Sürgit oynuyor!


Camdaki Kız'ın yeni oyuncusu Alper kimdir? Camdaki Kız Alper'i Cem Sürgit oynuyor!

Camdaki Kız dizisindeki Alper karakteri dizinin yeni bölümünde etken rol alıyor. Dizideki Alper’in Sedat’ı ve Melisa’yı tehdit etmesi dikkat çekti. 

Camdaki Kız dizisindeki Alper, Melisa’nın patronu olarak biliniyor. Ek olarak Alper, Sedat’ı tehdit edip para almaya çalışıyor. 

Cem Sürgit kimdir?

11 Ekim 1983 İstanbul doğumludur. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Kısmı’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Ek olarak gene aynı üniversite aynı bölümde yüksek lisans yapmıştır.

Avrupa Birliği bursu kazanmıştır. Böylelikle İngiltere, Liverpool şehrinde The Yellow House’ta 1 yıl çalışmalarda bulunmuştur.

Hafiften Tiyatro topluluğunun kurucularındandır. İlk ustalaşmış dizi oyunculuğu deneyimini 2010 senesinde gösterilen Türkan adlı dizide elde etmiştir.

Sonrasında Atiye dizisinde İsmail görevi ile kamera karşısına geçmiştir. Oyunculuğu beğenilen Cem Sürgit dizi ve film projelerinde yer almaya devam etmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.