Caner Toygar sıhhat durumunu söyledi

14.06.2022
Caner Toygar sıhhat durumunu söylediSıhhat durumuyla ilgili izahat icra eden Caner Toygar, “Ağrıdan intihar edecek duruma geliyorum” diye konuştu.


Caner Toygar sağlık durumunu anlattı

Bir devrin reyting rekorları kıran evlilik programı ‘Gelinim Olur musun?’ ile ünlenen Caner Toygar, sıhhat sorunları yaşıyor. Fazlaca şiddetli baş ağrısı sebebiyle MR çektiren Toygar, sonuçlarının temiz bulunduğunu deklare etti.

“Reklam yapmıyorum”

Reklam yaptığını söyleyenlere tepki gösteren Caner Toygar, ”Reklam yaptığımı söyleyenler oldu. Esasen işim gücüm yerinde, aslına bakarsan ekranlardayım, neyin reklamını yapacağım?’‘ diyerek isyan etti.

Esra Erol’un muhabiri olan Caner, açıklamasında şunları söyledi:

“Aklımda şişlik oluyor”

”Dostlar her insana merhabalar. Beynimdeki kitleyle ilgili sonucu merak ediyorsunuz ve birçok bildiri attınız. Hatta bana kızanlar da oldu ‘niye bu kadar geç yanıt veriyorsun, reklam mı yapıyorsun?’ diye. Ben en baştan anlatmak isterim. Beynimde bir ağrıyla beraber bir şişlik oluyor. O şişlik olduktan sonrasında başım ağrıyor, 12-13 saat şiddetli baş ağrısı çekiyorum. Ve ağrıdan intihar edecek duruma geliyorum. O denli büyük bir ağrı oluyor. İlaçlar, ağrı kesici iğneler bu ağrıyı geçirmiyor. Normalde ayda 1 kere oluyordu, fakat 1-2 kere olmaya başladı. Korktum ve doktora gittim. MR ve tomografi çekildi. Acilde çekilen MR’da bir sorun görüldü. Hatta tam o bölgede görüldü. Güvenemedim, hususi bir hastaneye gittim. Hususi hastanede de tabip sıkıntıyı görmüş oldu ve hatta ‘damarla ilgili bir sorun’ dedi. Ona da güvenmedim, Çapa’daki hastaneye gittim. Orada da tabip MR sonucuna baktı, bir sorun görmüş oldu.

“Neye inanacağımı şaşırdım”

Hekim, ‘ilaçlı MR çekelim, ne sorun bulunduğunu görürüz’ dedi. İlaçlı MR çekildi. 1 hafta 10 gün bekledik sonucu. MR sonucu çıktı, raporda hiçbir şey yazmıyor. ‘Her şey normaldir’ yazıyor. İlk gittiğim ve ikinci kez gittiğim tabip orada bir şey görmüş oldu. İlaçlı MR sonucunda bir sorun görülmüyor. Fakat ilaçlı MR’ı çektiren tabip ‘orada bir sorun görüyoruz’ dedi. Şimdi ben neye inanacağımı şaşırdım. Orada bir şey var mı, yok mu? Bir sorun yoksa niçin o bölge şişiyor, niçin ağrı yapıyor. Bu ağrı size anlatamayacağım kadar sıkıntılı bir ağrı. ‘Abartıyor’ kabul edebilirsiniz fakat bu ağrının geçmesi için kendimi öldüresim geliyor. Beş tane ilaç içiyorum geçmiyor. Hastaneye gidip iğne oluyorum geçmiyor. 45 dakika duş alıyorum, duşta ağrı hafifliyor. Duştan çıkınca ağrı şiddetleniyor, tekrardan duşa giriyorum. Sonucu merak ettiğiniz için bu videoyu çekiyorum.

“Gene doktora gideceğim”

Netice olarak hiçbir şey çıkmadı. Pazartesi tekrardan doktora gideceğim. Hangi doktora inanacağımı şaşırdım. Hekim tavsiyesi olan var ise yazsın. Bana bir şey olursa, beyin kanaması geçirirsem ya da ölürsem hastaneleri görevli tutacağım. İnsanın kafası durduk yere niye şişer? En azından bunu söylesinler. Merak eden her insana teşekkür ediyorum. İnşallah bir şey olmaz. Bu kadar oldukca sevildiğimi bilmiyorum.”

Caner Toygar sağlık durumunu anlattı #1

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir