Cansu Dere, Miles Chamley-Watson ile aşk yaşıyor

10.01.2022
Cansu Dere, Miles Chamley-Watson ile aşk yaşıyorMeşhur oyuncu Cansu Dere, Rihanna’nın eski sevgilisi Miles Chamley-Watson ile sevgili oldu.


Cansu Dere, Miles Chamley-Watson ile aşk yaşıyor

Sadakatsiz dizisinde Tabip Asya karakterine yaşam veren Cansu Dere, yeni bir aşka yelken açtı.

Geçen hafta piyasaya çıkan bir Türk lüks yaşam dergisinin kapağında, Dere ile dünya şampiyonu eskrimci Miles Chamley-Watson yer almıştı.

RIHANNA’NIN ESKİSİ

Los Angeles’tan çekim için bir günlüğüne Türkiye’ye gelen Miles Chamley-Watson ile meşhur oyuncunun aşk yaşamış olduğu ortaya çıktı.

Miles Chamley-Watson, Rihanna ile bir dönem aşk yaşamıştı.

BİREYSEL ALTIN MADALYA KAZANAN İLK ABD’Lİ

Amerikan ekibi şampiyonu, 2019 ekip dünya şampiyonu, 2013 bireysel dünya şampiyonu, iki kez Olimpiyat ve 2016 ekip olimpiyat bronz madalyası sahibidir. Yaşamının ilk sekiz yılını, kendisi ve ailesi ABD Birleşik Devletleri’ne taşınana kadar Birleşik Krallık’ta ikamet ederek geçirdi. New York, Saint James’deki Knox Okulu’nda eskrim halletmeye başladı. 2013 Dünya Şampiyonasında, Chamley-Watson, Dünya Şampiyonalarında bireysel altın madalya kazanan ilk ABD’li eskrimci oldu.

Cansu Dere, Miles Chamley-Watson ile aşk yaşıyor #1

 

Cansu Dere, Miles Chamley-Watson ile aşk yaşıyor #2

Cansu Dere, Miles Chamley-Watson ile aşk yaşıyor #3

Cansu Dere, Miles Chamley-Watson ile aşk yaşıyor #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.