Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil’den mutlu aile kareleri

Son olarak Çukur dizisinde yer alan Erkan Kolçak Köstendil, dizinin finalinin ardından eşi Cansu Tosun ile birlikte Hollanda’ya gitmişti. Bir …

03.10.2021
Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil’den mutlu aile kareleri

Son olarak Çukur dizisinde yer alan Erkan Kolçak Köstendil, dizinin finalinin ardından eşi Cansu Tosun ile birlikte Hollanda’ya gitmişti. Bir süredir Hollanda’da olan aileden mutlu kareler geldi.

Ulan İstanbul dizisiyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Erkan Kolçak Köstendil, son olarak Çukur dizisindeki ‘Vartolu’ rolüyle daha da büyük kitlelere erişti. Sevilen oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ile 2018 yılında evlendiği eşi Cansu Tosun, mutlu bir evlilik sürdürüyor. 

2020 yılında oğulları Marsel’i kucaklarına alan çift, anne baba olma mutluluğunu yaşıyor. Çukur dizisinin final yapmasının ardından Hollanda’ya gitti. Bir süredir Hollanda’da yaşayan çift, sosyal medya üzerinden hayranlarını sevindirecek kareler paylaştı.

Sosyal medya hesabı üzerinden sık sık paylaşımda bulunan Cansu Tosun, günlük yaşamından kesitler paylaşarak takipçilerini sevindiriyor. Güzel oyuncu, son olarak eşi ve oğluyla geçirdiği günden kareleri sosyal medya hesabından yayınladı. 

Paylaşımına; “Bugün güzel bir gün. Yerim sizi” notunu düşen Tosun’un gönderisine kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.