CD Projekt Red 5 yeni oyununu duyurdu!

06.10.2022
CD Projekt Red 5 yeni oyununu duyurdu!


Son yıllarda çıkarılan yeni yapımlarla oyun yaşamına olan ilgi sürüyor. The Witcher ve Cyberpunk 2077 şeklinde popüler yapımların geliştirici şirketi olan CD Projekt Red, 5 yeni oyun projesi üstünde çalıştığını duyurdu. İşte detaylar.

CD Projekt Red deklare etti: Yeni The Witcher ve Cyberpunk yolda

Oyun dünyasının malum şirketlerinden CD Projekt Red, toplumsal medya hesapları üstünden 5 yeni oyunuyla ilgili detayları oyuncularla paylaştı.

CD Projekt Red resmi Twitter hesabından meydana getirilen açıklamaya gore The Witcher için Sirius, New Witcher trilogy ve Canis Majoris geliştiriliyorken, Cyberpunk 2077 için Orion oyunu geliştiriliyor. Bunlara ilaven, adı pek fazla anılmayan bağımsız Hadar oyunu da duyuruldu.

The Witcher 4 için beklenen haber geldi!


The Witcher 4 için beklenen haber geldi!

Kısa sürede bir fotoğraf ile duyurusu meydana getirilen The Witcher 4 için nihayet bir sinyal ışığı daha yakıldı.

Yeni üçlemenin ilk oyunu olan Polaris, Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştiriliyor. Neredeyse ön üretim aşamasında olan oyun, geçtiğimiz aylarda geliştiriciler tarafınca duyuruldu.

CD Projekt Red, üç yeni The Witcher oyununu duyurdu!

The Witcher evrenine yeni bir perspektif kazandıracak Sirius, Şirketten bağımsız oyun stüdyosu Molasses Flood tarafınca geliştiriliyor ve hikayeden bağımsız çoklu oyuncu moduna haiz olacak.

  • The Witcher: Canis Majoris

Bağımsız olacağı kabul edilen Canis Majoris, üçlemenin son oyunu. Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilen yapım, CD Projekt Red oyunlarında yer edinen deneyimli ekip tarafınca geliştirilecek.

CD Projekt Red, üç yeni The Witcher oyununu duyurdu!

Orion’un, hatalarıyla eleştiri mevzusu olan Cyberpunk 2077’nin devamı olacak. Firmanın tecrübeli ekibi tarafınca geliştirilecek söz mevzusu yeni oyun, seriyi ileriye taşıyacak.

Cyberpunk 2077 ve The Witcher serisinden bağımsız Hadar oyunu, 2022’nin başlarından beri planlanma aşamasında. Küçük bir ekip tarafınca geliştiriliyor. Şirket, oyunla ilgili şu açıklamada bulunmuş oldu:

Project Hadar yeni bir seri. CD Projekt Red tarihinde ilk kez sıfırdan tamamen yeni bir evren geliştiriyor. Erken konsept emek harcamaları 2021’de başladı. Bu belgenin yayımladığı tarihte bu dünyanın temelini oluşturma emek harcamaları devam ediyor.

CD Projekt Red, üç yeni The Witcher oyununu duyurdu!

Pekala, sizler CD Projekt Red’in yeni The Witcher üçlemesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce şirket, yeni üçlemede oyunculara neler sunacak? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.