Çekirdek aile için en iyi elektrikli ısıtıcılar

03.02.2022
Çekirdek aile için en iyi elektrikli ısıtıcılar


Kış mevsiminin en soğuk geçmiş olduğu Ocak-Şubat-Mart aylarında hasta olmamanın püf noktalarından biri: soğuktan korunmak. Bunun için de ısınma ihtiyacını mümkün olan en iyi şekilde karşılamak gerekiyor. Bu aşamada genel olarak doğalgaz, soba yada klima şeklinde yöntemler tercih ediliyor. Bir tek bu imkânlara çoğumuz haiz değil.

Elektrikli ısıtıcılar tam da burada devreye giriyor. Elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürme yöntemiyle bulunmuş olduğu ortamı ısıtan bu aletler ile doğalgazsız evi ısıtabilirsiniz. Temel bir ailenin ihtiyacını rahatça giderecek en iyi elektrikli ısıtıcılar sıralaması hazırladık.

Tıkırtı sevmeyenlere: Sessiz sedasız çalışan mouse modelleri


Tıkırtı sevmeyenlere: Sessiz sedasız çalışan mouse modelleri

En iyi sessiz mouse önerileri ile karşınızdayız. Kullanırken ses çıkarmayacak ve dikkatinizi dağıtmayacak modelleri listeledik.

En iyi elektrikli ısıtıcılar

Elektrikli ısıtıcılar birkaç değişik türe ayrılıyor. Eğer tek kişiyseniz bir tane çubuğu bulunan tipik bir aygıt işinizi rahatça görecektir. Bir tek birden fazla kişi için elektrikli ısıtıcı bakıyorsanız, ev tipi olarak adlandırılan büyük cihazlara yönelmeniz daha mantıklı olacaktır. Listemizde her ihtiyaca uygun ürüne yer verdik.

Minisan Dp 1200 Elektrikli Soba

Infrared 1200 Watt güç tüketen Minisan Dp 1200, en iyi elektrikli ısıtıcılar listemizde yer ediniyor. Aygıt üç yukarıdan aşağıya üç çubuklu bir dizilime haiz olduğundan bir tek tek bir noktayı değil, bulunmuş olduğu ortamdaki her yere ısıyı eşit şekilde dağıtıyor.

en iyi elektrikli ısıtıcılar
Minisan Dp 1200

Devrilmeye karşı koruma emniyeti olan elektrikli ısıtıcı, bu yönüyle de ihtimaller içinde bir yangın tehlikesinden kullanıcıyı kurtarıyor. Minisan Dp 1200 elektrikli ısıtıcıyı Hepsiburada üstünden satın alabilirsiniz.

Minisan Sr-3000 Elektrikli Soba

Infrared teknolojisiyle üretilen Minisan Sr-3000 elektrikli ısıtıcı, bulunmuş olduğu ortama ısıyı eşit şekilde yayma kabiliyetine haiz. Güvenlik özelliği de bulunan aygıt ayaklarında devrilmeyi önleyen bir sisteme yer vererek güvenilir kullanım imkanı sunuyor.

en ideal elektrikli ısıtıcılar
Minisan Sr-3000

Bununla birlikte Minisan Sr-3000 elektrikli ısıtıcı, teleskopik ayak yapısı yardımıyla yüksekliğinin kolaylıkla ayarlanmasına izin veriyor. Diğeri taraftan ısı istenen seviyeye ulaştığında termostat devreye giriyor ve enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlıyor.

Duvara monte edilerek de kullanılabilen Minisan Sr-3000 elektrikli ısıtıcıyı Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.

Dysis HTR-7405 Comfort Elektrikli Soba

En iyi elektrikli ısıtıcılar listemizde bulunan Dysis HTR-7405 Comfort, 2000W güç tüketimiyle çalışıyor. 20 metrekare alanı dakikalara içinde ısıtabilen ürün, Infrared teknolojisi yardımıyla ısıyı bulunmuş olduğu ortama eşit şekilde yayabiliyor.

en iyi elektrikli ısıtıcı
Dysis HTR-7405 Comfort

Isı ayar termostatı ile istenilen derecede ısı yayabilen Dysis HTR-7405 Comfort aygıt dikey yapıda olduğundan devrilmeye uygun, yalnız hususi güvenlik sistemi yardımıyla düşmeye karşı korumalı. Aleti Hepsiburada üstünden satın alabilirsiniz.

Simfer Dysis Tri Core HTR-7430

700-1400-2100-2800W olmak suretiyle dört kademeli çalışan Simfer Dysis Tri Core HTR-7430 aileler için en ideal elektrikli ısıtıcılar içinde yer ediniyor. Cihazda bulunan termostat yardımıyla ısı ayarını istediğiniz seviyeye getirebiliyorsunuz. Bu da ortam ısısı istenenden fazla olduğu zaman düşürmenize olanak sağlıyor.

en iyi elektrikli ısıtıcılar
Simfer Dysis Tri Core HTR-7430

51 metrekare alanı ısıtabilen ve devrilme emniyeti bulunan Simfer Dysis Tri Core HTR-7430 modelini Hepsiburada üstünden satın alabilirsiniz.

Yumatu YT-9032

En iyi elektrikli ısıtıcılar listemizin son esnasında, tek çubuklu yapıya haiz Yumatu YT-9032 yer ediniyor. Etki alanı averaj 25 metrekare olan cihazın yüksekliği 18 santimetre, genişliği ise 84 santimetre ebatlarında. Maksimum ısıtma gücü 25000W olan ayaklı elektrikli ısıtıcı termostat özelliği yardımıyla de enerji tasarrufu sağlıyor.

Yumatu YT-9032

Aygıt haiz olduğu Infrared teknolojisi ile havayı kurutmuyor. Bu da insan sağlığı açısından önemli bir avantaj olarak kaydediliyor. Ek olarak tavana yada duvar monte edilerek kullanılabileceği şeklinde, monte edilmeden de kullanılmaya uygun.

Yumatu YT-9032 elektrikli ısıtıcıyı Hepsiburada üstünden satın alabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.