Cem Ulusoy kimdir? MasterChef İsmail Cem Ulusoy boyu kaç, instagram adresi ne? Cem Ulusoy’un eşi Ayşegül Girgin kaç yaşlarında?

27.12.2021
Cem Ulusoy kimdir? MasterChef İsmail Cem Ulusoy boyu kaç, instagram adresi ne? Cem Ulusoy’un eşi Ayşegül Girgin kaç yaşlarında?


Cem Ulusoy kimdir? MasterChef İsmail Cem Ulusoy boyu kaç, instagram adresi ne? Cem Ulusoy'un eşi Ayşegül Girgin kaç yaşında?

TV8’de gösterilen MasterChef Türkiye programına bu akşam İsmail Cem Ulusoy konuk oluyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jürisinde yer almış olduğu MasterChef’te bu akşam yiyecekleri basketbolcular meydana getirecek. İşte Cem Ulusoy’un hayatına dair bilgiler…

Cem Ulusoy @ulusoycem4 adlı instagram hesabından ”Her insana merhabalar; Bugün TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Masterchef’te ikimiz de varız! Bu enerjik Masterchef bölümünü kaçırmayın! Bu akşam saat 20:00’da TV8 ekranlarında buluşmak suretiyle!” açıklamasını yapmış oldu. 

Cem Ulusoy kimdir, evli mi?

Meşhur Basketbolcu Cem Ulusoy, 4 Ekim 1996 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. Başarılıs porcu, 1,83 uzunluğunda ve 75 kilo. Oyuncu, 2012 senesinde kariyerine başladı. 2012-2014 sezonunda Bandırma Kırmızı’da, 2014-2019’da Banvit’te ve 2019’dan bu yana da Gaziantep Basketbol’da yer ediniyor.

Cem Ulusoy, temmuz ayından bu yana Ayşegül Girgin ile evlidir. 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.