Cem Yılmaz dolandırıcıların attığı e-maili paylaştı

21.02.2022
Cem Yılmaz dolandırıcıların attığı e-maili paylaştıGüldürmen Cem Yılmaz, kendisine dolandırıcılık amaçlı gönderilen bir e-maili toplumsal medya hesabından ifşa etti.


Cem Yılmaz dolandırıcıların attığı e-maili paylaştı

Türkiye’de dolandırıcılık her geçen gün katlanarak artıyor

Dolandırıcılık yönetemleri içinde en yaygın olanı ise FETÖ, DEAŞ, PKK ve polis/savcı numarasıyken son günlerde dolandırıcıların yeni platformu e-mail adresleri oldu.

Meşhur güldürmen Cem Yılmaz da bugün bu platformda dolandırıcıların hedefi oldu.

Toplumsal medya paylaşımlarıyla da adından sıkça duyuran Yılmaz mail adresine dolandırıcılık amaçlı gelen e-maili ifşa etti.

“BILL GATES DİYE MAİL Mİ ATILIR”

“Mr. Bill Gates” kullanıcı adını taşıyan mail adresinden kendisine gelen e-maili Twitter adresinden ifşa eden Yılmaz paylaşımında, “Azca evvel bana gelen mail. Ulan her şey paspallaştı dolandırıcılığın bile kalitesi düştü. Bill Gates diye mail atılır mı ya” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz dolandırıcıların attığı e-maili paylaştı #1

Cem Yılmaz dolandırıcıların attığı e-maili paylaştı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.