Cem Yılmaz, takipçisine org armağan etti

12.01.2022
Cem Yılmaz, takipçisine org armağan ettiMeşhur güldürmen Cem Yılmaz, takipçisine büyük bir jest yaparak kendi kullandığı bir orgu armağan etti.


Cem Yılmaz, takipçisine org hediye etti

Son gösterisi Diamond Elite Platinum Plus ile gündemden düşmeyen Cem Yılmaz, bir hayranına yapmış olduğu jestle gündeme geldi.

Müzik tutkusuyla da malum ve evine büyük bir stüdyo kuran Yılmaz, projelerinden arta kalan zamanında müzikle uğraşıyor.

“LİNK ATIN”

İki gün ilkin paylaşım icra eden Yılmaz, “Müzikle ilgilenen bir hususi genç kardeşime Arturia Matrix Brute armağan ediyorum. Tek istediğim kanalında, sayfasından veyahut Twitter’dan uğraşı ile ilgili bir bağlantı paylaşması” notunu yazmıştı.

48 yaşındaki Yılmaz, müzikle ilgilenen bir takipçisine söz verdiği orgu armağan etti. Meşhur güldürmen, Twitter üstünden, “İlk sequence yazıldı. Tekrardan oldukca teşekkür ederim ağabey” diyen hayranına, “Bizde yanlış olmaz! Hoşçakal kullan sevgili kardeşim” yanıtını verdi.

Cem Yılmaz, takipçisine org hediye etti #1

Cem Yılmaz, takipçisine org hediye etti #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.