Cemal Polat: Marka yaratmakla kalmıyor, o markanın devamlılığını da sağlıyor.

20.10.2021
Cemal Polat: Marka yaratmakla kalmıyor, o markanın devamlılığını da sağlıyor.

Ticarette faaliyet gösteren büyük markalar Cemal Polat’ı sadece yeni markalar oluşturması, geliştirmesi için tercih etmiyor.

Cemal Polat aynı zamanda markaların devamlılığı konusunda profesyonel bir danışman.
Bilindiği üzere bir marka yaratmak kadar aynı zamanda o markanın devamlılığını sağlamak da elzem bir konudur. Günümüzde birçok firma marka değerlerinin gerilemesi sonucunda yıkıma uğramıştır.

Cemal Polat sektöründe zirve seviyesine gelmiş firmaların markalarını hem yükseltiyor hem de sürekliliğine katkıda buluyor. Bunun için yenilikçi yönünü en verimli şekilde kullanırken, cesur atılımlar yapmaktan da çekinmiyor. Geçen her zaman hayatımıza bir yenilik getiriyor. Bu yönelikleri en iyi şekilde analiz etmek için Cemal Polat doğru kişi.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.