Çember: Karanlığın Gözleri oyuncuları kimler? Karanlığın Gözleri nerede çekiliyor? Çember Karanlığın Gözleri filmi mevzusu nedir?

26.12.2021
Çember: Karanlığın Gözleri oyuncuları kimler? Karanlığın Gözleri nerede çekiliyor? Çember Karanlığın Gözleri filmi mevzusu nedir?


Çember: Karanlığın Gözleri oyuncuları kimler? Karanlığın Gözleri nerede çekiliyor? Çember Karanlığın Gözleri filmi konusu nedir?

Kanal D ekranlarında bu akşam 20:00’de Çember: Karanlığın Gözleri filmi yayınlanıyor. İzleyiciler Karanlığın Gözleri oyuncularını ve çekim yerine dair detayları sorguluyor. İşte Çember: Karanlığın Gözleri filmi oyuncuları!

Çember: Karanlığın Gözleri oyuncuları kimler?

Çember: Karanlığın Gözleri filmi oyuncu kadrosunda; Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay, Serdar Orçin, Özgür Dereli,Dere Çağla Yaşar, Güvenç Selakman, Cenk Tunalı, Taylan Akgül, Cenk Akın, Canberk Demirkılıç, Ozan Ceylan yer ediniyor. 

Çember: Karanlığın Gözleri mevzusu nedir?

Ekranda olduğu dönemde seyirciden büyük beğeni kazanan, yapımını Ans Productions & Evrensel Films’in, yapımcılığını Abdullah Oğuz ve Evren Oğuz’un yönetmenliğini ise Abdullah Oğuz’un üstlendiği polisiye film serisi Çember, beşinci filmi olan “Çember: Karanlığın Gözleri” ile Tv’de ilk kez bu akşam ekrana geliyor. Üniversite araştırma görevlisi olan Prof. Dr. Sinan Demirhan evinde ailesiyle birlikteyken saldırıya uğrar. Vaka yerinde kanlar yazılmış şifreli mesajlar bulunur. Karısı ve kızı ölürken saldırıdan ağır yaralı olarak kurtulan profesör yoğun bakımda uyutulur. Bir taraftan Tübitak’tan gelen bir kriptoloji uzmanının yardımıyla şifreleri çözmeye çalışırken, öteki taraftan profesörün kendi ürettiği enerjiyle giden bir vasıta prototipi üstünde çalıştığını öğrenen hususi birim polisleri, kendilerini inanılmaz bir komplonun ortasında bulurlar. Profesör ile ailesine kim, niçin saldırmıştır? Hücum profesörün geliştirdiği prototipi çalmak için mi düzenlenmiştir? İşini içinde yabancı ajanlar mı vardır? Zeynep ve Hakan bu gizemli vakası çözmeye çalışırken, hususi birime alışılmadık bir amirin atanmasıyla beraber soruşturma daha da garip bir hal alır

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.