Cemre Kemer’den Gülçin Ergül itirafı

11.01.2022
Cemre Kemer’den Gülçin Ergül itirafıMüzisyen Cemre Kemer, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme’de bir mekan çıkışında görüntülendi.


Cemre Kemer'den Gülçin Ergül itirafı

Gülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı bir trafik kazası geçirmişti. Kazada Ergül yaralanırken, Lafçı ise yaşamını yitirmişti.

Hepsi grubunun öteki üyeleri içinde yer edinen Cemre Kemer, toplumsal medya paylaşımları yüzünden eleştirilen arkadaşı hakkında konuştu.

“AYIP BULUYORUM”

“Hemen hemen Gülçin’i ziyarete gitmedim.” diyen Kemer, “Bu mevzu hakkında izahat yapmayı bile ayıp buluyorum. Gülçin’in oldukca fazla İstanbul’da kalmak istemediğini biliyorum. Fazlaca zor bir süreç. Doğal onun açıklamadığı şeyi benim söylemem doğru olmaz.” diyerek isyan etti.

Cemre Kemer den Gülçin Ergül itirafı #1

Cemre Kemer den Gülçin Ergül itirafı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.