Cengiz İmren: Manikürlü, pedikürlü arabesk okunmaz

07.03.2022
Cengiz İmren: Manikürlü, pedikürlü arabesk okunmazPopçuların ve eline mikrofon alan her insanın arabesk okumaya çalışmayanına sinirlenen Cengiz İmren, içini döktü.


Cengiz İmren: Manikürlü, pedikürlü arabesk okunmaz

Arabesk müziğin sevilen adı Cengiz İmren, önceki akşam Kıbrıs’taki bir otelde sahne aldı. İmren, şu sıralar arabesk şarkıları söyleyen ve Bergen için meydana getirilen albümde de yer edinen Gülşen hakkında konuştu.

“BEN OYUNCU OLSAM ELEŞTİRİRLER”

Son zamanlarda pop şarkıcılarının ve bazı oyuncuların arabesk müziğe yönelmesiyle şarkı çıkarmalarını yadırgadığından söz eden Cengiz İmren, “Ben şimdi oyunculuk halletmeye kalksam, bazıları çıkıp eleştirecek.

“OJELİ PARMAKLARIYLA ARABESK SÖYLÜYORLAR”

Onlarda şu manikürlü, pedikürlü ojeli tırnakları ve rujlu hareketleriyle çıkıp arabesk söylüyorlar.

“HERKES İŞİNE BAKSIN”

Arabesk bir yaşam biçimidir. Onlar sırf gündem olabilmek için bu şarkıları söylüyorlar. Bence hepimiz kendi işini yapsın.” dedi.

Cengiz İmren: Manikürlü, pedikürlü arabesk okunmaz #1

Cengiz İmren: Manikürlü, pedikürlü arabesk okunmaz #2

Cengiz İmren: Manikürlü, pedikürlü arabesk okunmaz #3

Cengiz İmren: Manikürlü, pedikürlü arabesk okunmaz #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.