Ceren Hindistan, velayet davasını kazanmıştır

03.02.2022
Ceren Hindistan, velayet davasını kazanmıştırCeren Hindistan ve altı yaşındaki kızının babası Umut Aslan içinde görülen velayet davası sonuçlandı.


Ceren Hindistan, velayet davasını kazandı

Oyuncu Ceren Hindistan, seneler ilkin iş insanı Umut Aslan’la yaşamış olduğu ilişkide bir kız evladı sahibi olmuştu. Umut Aslan, altı yaşındaki kızı Arya’nın anası oyuncu Ceren Hindistan’a velayet davası açmıştı. Kızının böbrek rahatsızlığı bulunduğunu ve uzun süre tedavi gördüğünü söyleyen baba Umut Aslan, Hindistan’ın kızına bakamadığını iddia etmişti.

YATISIZ GÖREBİLECEK

Gerçekleşen davada mahkeme, baba Umut Aslan’ın velayetin değiştirilmesi ya da ortak velayet düzenlemesi talebini reddetti. Mahkeme, babanın belli günlerde çocuğuyla kişisel ilişki kurması için yatısız görmesine karar verdi.

Kararın peşinden Ceren Hindistan toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunmuş oldu. Kendisini eleştirenlere yanıt veren Hindistan şu mesajı yayınladı:

“BEN KAYBETMEM”

‘Ben daima kazanırım demiştim. Nerede şu fütursuzca, hadsizce anneliğimi eleştiren sözde magazin yorumcuları! Biri çıkıp da sıhhat mevzusunda doktor benzer biçimde konuşuyordu. Diğeri davanın hakimi benzer biçimde konuşuyordu! Neredesiniz? Aldınız mı cevabınızı? Ben hiçbir vakit kaybetmem.

“BENİ BİR KİŞİ ELEŞTİREBİLİR”

O sizin dedikodu masalarınızda, magazin adı altında benim anneliğimi eleştirip ve çocuğumun adını o ağzınıza pelesenk edip, yargı dağıtıp konuştuğunuz takdirde tekrar sükûnetimi korumam. Benim anneliğimi eleştirecek şahıs, kimliğinde anne adı Ceren Hindistan yazan o melektir. Sizin haddinize değil, dış kapının mandalları.”

Ceren Hindistan, velayet davasını kazandı #1

Ceren Hindistan, velayet davasını kazandı #2

Ceren Hindistan, velayet davasını kazandı #3

Ceren Hindistan, velayet davasını kazandı #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.