CES etkinliğine katılan Türk girişimciler ile söyleşi ettik

10.01.2022
CES etkinliğine katılan Türk girişimciler ile söyleşi ettik


Girişimcilerin internasyonal arenada daha oldukça kişiye ulaşabilmelerini hedefleyen İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA), CES 2022 etkinliğine katıldı. İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ekrem Tüzgen ve yerli girişimcilerimiz ile röportaj gerçekleştirdik. İstanbul Kalkınma Ajansı, yerli girişimciler ile CES etkinliğinde! ShiftDelete YouTube kanalında değişik içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda İstanbul Kalkınma Ajansı yetkilileri ile söyleşi ettik. […]

Girişimcilerin internasyonal arenada daha oldukça kişiye ulaşabilmelerini hedefleyen İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA), CES 2022 etkinliğine katıldı. İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ekrem Tüzgen ve yerli girişimcilerimiz ile röportaj gerçekleştirdik.

İstanbul Kalkınma Ajansı, yerli girişimciler ile CES etkinliğinde!

ShiftDelete YouTube kanalında değişik içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda İstanbul Kalkınma Ajansı yetkilileri ile söyleşi ettik. Isterseniz sözü daha oldukça uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

SDNShiftdelete.net

Tüzgen, “İSTKA’nın en büyük hedeflerinden biri İstanbul’daki girişimcilik dünyasını zenginleştirmek. Bu yüzden 28 yerli girişimciyi CES etkinliğine davet ettik. Onların ürünlerini sergilemesini, satış yapmasını ve yatırımcı ilişkileri kurmasını hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

İstanbul’un dünyada önemli girişimcilik merkezlerinden biri olması için emek verme yürüttüklerini belirten Tüzgen, girişimcilik merkezleri ile ortak hareket ettiklerinin altını çizdi. Beyaz perde sektörü için teknolojik çözümler geliştiren MacRec, kullanıcılara mobil uygulama üstünden motion control sistemlerini programlama imkanı tanıyor.

Giyilebilir teknoloji üzerine emek verme yürüten TETFiT, son zamanlarda popüler hale gelen Metaverse evreni için ürün geliştiriyor. Sanal gerçeklik ile eğitim ve spor merkezleri için ürüne haiz olan şirket, akıllı saat ve kemik iletimli kulaklık benzer şekilde cihazlarla da karşımıza çıkıyor.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.