Çeşme’ye kruvaziyer seferleri 6 Nisan’da başlıyor

04.03.2022
Çeşme’ye kruvaziyer seferleri 6 Nisan’da başlıyorİzmir’in Çeşme ilçesi, pandemi sebebiyle uzun bir aranın arkasından kruvaziyer gemisine ev sahipliği halletmeye hazırlanırken, ilk vapur 6 Nisan 2022 tarihinde limana yanaşacak.


Çeşme’ye kruvaziyer seferleri 6 Nisan’da başlıyor

Pandemi sebebiyle kruvaziyer seferleri sekteye uğramıştı.

Çeşme ilçesi de, uzun bir aradan sonrasında kruvaziyer gemisini ağırlayacak.

Kente 6 Nisan 2022 tarihinde yanaşacak vapur, akşam üstü yine kentten ayrılacak.

6 GEMİ 62 KEZ ÇEŞME’YE UĞRAYACAK

2022 yılı süresince 6 kruvaziyer gemisinin toplam 62 kez Çeşme’ye gelmesi beklenirken, M/V adlı kruvaziyer Çeşme’ye 36 kez gelecek.

Yıl süresince, Seabourn Encore adlı kruvaziyer 14 kez, Astoria Grande 7 kez, Golden Horizon 3 kez, Artania 1 kez ve Residensea The World adlı kruvaziyer de 1 kez Çeşme’ye gelecek.

Kruvaziyer gemileri nisan ayında 3, mayıs ayında 9, haziran ayında 11, temmuz ayında 10, ağustos ayında 12, eylül ayında 6, ekim ayında 4, kasım ayında 5 ve aralık ayında da 2 kez Çeşme’ye uğrayacak.

Çeşme’ye kruvaziyer seferleri 6 Nisan’da başlıyor #1

Çeşme’ye kruvaziyer seferleri 6 Nisan’da başlıyor #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.