Ceylan Ertem’den takıntılı hayranıyla ilgili yeni izahat

04.02.2022
Ceylan Ertem’den takıntılı hayranıyla ilgili yeni izahatHayranının kendisi için cinsiyet değiştirdiğini ve adım adım takip ettiğini belirten Ceylan Ertem, toplumsal medya hesabından yeni bir paylaşım yapmış oldu.


Ceylan Ertem’den takıntılı hayranıyla ilgili yeni açıklama

Meşhur sanatçı Ceylan Ertem, beş senedir attığı her adımını takip eden saplantılı hanım hayranı anlatmış kendisiyle birlikte olmak için cinsiyet bile değiştirdiğini söylemişti.

Twitter’dan korkusunu dile getiren Ertem, son olarak taşındığı evin adresini öğrenip, yiyecek yolladığını açıklayarak, savcılığa şikayette bulunacağını söyleyerek gündeme gelmişti

Mevzuya yönelik toplumsal medya hesabından yeni bir izahat meydana getiren Ceylan Ertem, saplantılı hayranı için şunları söylemiş oldu:

“GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPTIK”

“Merak eden her insana; avukatım birkaç gündür lüzumlu olan her şeyi yapıyor. Karşı taraf gelen tepkilerin de büyük katkısı ile özür dileyip, tekrar asla yaklaşmayacağının sözünü verdi. Biz gene de lüzumlu işlemleri yaptık. Tekrar bu sıkıntının devam etmeyeceğini umuyorum. Destek olup, bu tacizin sonunda durması için sesini yükselten her insana sevgilerimi gönderiyorum. Bu kadar yüksek bir sesin karşı tarafın geri çekilmesine sebep olacağını bilmiyordum fakat gene de destek almak istemiştim. Ve hakkaten oldukca etkili oldu. Her insana minnettarım. Yalnız olmadığını bilmek güzel bir duygu. Inanırım bundan sonrasında bir sorun yaşamayacağım. Yaşarsam da binlerce şahidim var, bu bile kuvvetli bir duygu.”

Ceylan Ertem’den takıntılı hayranıyla ilgili yeni açıklama #1

Ceylan Ertem’den takıntılı hayranıyla ilgili yeni açıklama #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir