Çeyrek Bilet Tutarları Ne Kadar? Çeyrek Bilet Kaç Para?

26.12.2021
Çeyrek Bilet Tutarları Ne Kadar? Çeyrek Bilet Kaç Para?


Çeyrek Bilet Fiyatları Ne Kadar? Çeyrek Bilet Kaç Para?

Ulusal Piyango yılbaşı hususi çekilişlerinde her yıl büyük ikramiye tutarı ve bilet tutarları tekrardan belirleniyor. Bu yıl için belirlenen büyük ikramiye tutarı tam 120 milyon TL olarak duyuruldu. Peki, çekilişte şansını çeyrek bilet ile tecrübe etmek isteyenler ne kadar ödeyecek?

Çeyrek Bilet Tutarları Ne Kadar? Çeyrek Bilet Kaç Para?

Tam biletin 120 liradan satışa çıkmış olduğu 2022 yılbaşı hususi çekilişinde yarım bilet 60 TL’den çeyrek bilet ise 30 TL’den satışa sunuldu. Kısaca bu yılbaşı hususi çekilişinde çeyrek bilet almak isteyen kişiler bilet başı 30 TL ödeyecek. Birden fazla bilet alınabileceği benzer biçimde elektronik sisteme geçilmesinin peşinden “millipiyangoonline.com” üstünden çoklu satın alım yaparak amorti güvence olacak şekilde alımlar da yapılabilir.

Amorti güvence uygulamasında son hanesi 0’dan 9’a kadar olan toplam 10 bilet alınıyor. Bu sayede en fena ihtimalle 2 biletin parası geri alınabiliyor.

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.