ÇGH 2’ye konuk olan Kubilay Aka ‘özür diledi’

Oldukça sevilen eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ye konuk olan Kubilay Aka, performansıyla dikkat çekti. Seyirciyi gülme krizine …

17.10.2021
ÇGH 2’ye konuk olan Kubilay Aka ‘özür diledi’

Oldukça sevilen eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ye konuk olan Kubilay Aka, performansıyla dikkat çekti. Seyirciyi gülme krizine sokan Aka, gündemde olan ‘özür dileme’ mevzusunu ti’ye aldı.

Yılların eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar, Yılmaz Erdoğan yönetmenliği ve Eser Yenenler’in sunuculuğunu yaptığı programda Kubilay Aka’nın konuk olmasıyla oldukça eğlenceli anlar yaşandı. 

Sevilen oyuncu Kubilay Aka, “İçimdeki Esnaf Taksici” skecinde yer aldı. Skeçteki performansı ile seyirciye eğlenceli anlar yaşatan Aka, geçtiğimiz günlerde kimseden özür dilemeyeceğine dair yaptığı açıklama ile dikkat çekmişti. Skeçte de bu konu üzerine yoğunlaşılınca ortaya çok komik anlar çıktı. 

Kendisi hakkında yapılan eleştirilere, Çok Güzel Hareketler 2 programında esprili bir şekilde yanıt veren Aka, skeç boyunca canlandırdığı karakterle defalarca özür diledi. Aka skeçte ayrıca, özür dileyemediği için özür dilemesiyle seyirciyi kahkahaya boğdu.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.