CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara TÜİK uyarısı: Geç olmadan bu yoldan dönün

29.01.2022
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara TÜİK uyarısı: Geç olmadan bu yoldan dönün


CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, görevden alınan TÜİK başkanını örnek göstererek Twitter hesabından bürokratlara seslendi. Dün gece görevden alınan TÜİK başkanını örnek göstererek bürokratlara çağrıda bulunan Kılıçdaroğlu, “Kişi ve ailesi, TÜİK bürokratını anında çöpe attı. Bunların suçlarına ortak olan bürokratlar, geç olmadan bu yoldan dönün. Başınıza aynısı gelecek. Suçlar sırtınızda yeni iktidara merhaba diyeceksiniz!” ifadelerini kullandı.

”GEÇ OLMADAN BU YOLDAN DÖNÜN”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
214 bin TL'ye otomobil aldı, 10 ay sonra hayatının şokunu yaşadı214 bin TL’ye otomobil aldı, 10 ay sonrasında yaşamının şokunu yaşadı
Çocuğunuzla bağınızı kuvvetlendirecek yeni aktivite trendleri!Çocuğunuzla bağınızı kuvvetlendirecek yeni aktivite trendleri!
TBMM Başkanı Şentop’tan MOBESE açıklaması: İncelemeler sürüyorTBMM Başkanı Şentop’tan MOBESE açıklaması: İncelemeler sürüyorYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.