CHP’li Bilecik Belediye Başkanı’nın danışmanı rüşvet alırken yakalandı

20.01.2022
CHP’li Bilecik Belediye Başkanı’nın danışmanı rüşvet alırken yakalandıCHP Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin’in başdanışmanı Selçuk Erdağı rüşvet alırken Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadale ekiplerince suçüstü yakalandı.


CHP'li Bilecik Belediye Başkanı'nın danışmanı rüşvet alırken yakalandı

Belediye iştiraklerinden Kayı A.Ş. isminde firmanın Yönetim Kurulu Başkanı olan ve hem de Belediye Bakanı Semih Şahin’in danışmanı olan Selçuk Erdağı’nın bina ruhsatı almak isteyen bir şahıstan ruhsat bedeli için 400 bin TL, yapımı devam eden ve tahmini 42 milyon TL karşılık belirlenecek olan AVM’nin işlemlerini kovuşturmak için bir şahıstan 5 milyon TL istediği yönünde ihbarda bulunulmuş oldu.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

AVM’nin işlemlerini takip etme maksatlı şahısla 200 bin dolar nakit, 130 bin dolar senet olmak suretiyle anlaşmaya varıldığı, para alışverişinin şüphelinin Bilecik Belediyesindeki ofisinde gerçekleşeceği öğrenildi.

Meydana getirilen operasyon sonucunda CHP Bilecik Belediye Başkanının başdanışmanı Selçuk Erdağı rüşvet alırken suçüstü yakalandı.

CHP’li Bilecik Belediye Başkanı’nın danışmanı rüşvet alırken yakalandı – Video

CHP li Bilecik Belediye Başkanı nın danışmanı rüşvet alırken yakalandı #1

CHP li Bilecik Belediye Başkanı nın danışmanı rüşvet alırken yakalandı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir