Chris Hemsworth, Thor olabilmek için bakın ne yapıyor!

Marvel Sinematik Evreni’nde Thor karakterini canlandıran Chris Hemsworth’ün uzun yıllardır antrenörlüğünü yapan Luke Zocchi ve dublörü Bobby …

04.07.2021
Chris Hemsworth, Thor olabilmek için bakın ne yapıyor!

Marvel Sinematik Evreni’nde Thor karakterini canlandıran Chris Hemsworth’ün uzun yıllardır antrenörlüğünü yapan Luke Zocchi ve dublörü Bobby Holand Hanton, oyuncunun “Thor” olmak için neler yaptığını Page Six’e anlattı.

Şimşek Tanrısı Thor karakteriyle dünya çapında büyük bir üne kavuşan Chris Hemsworth, uzun ve yorucu antremanlar ve doğru beslenme ile Thor olmanın hakkını veriyor. 13 filmde Hemsworth’e dublörlük yapan Bobby Holland Hanton ünlü oyuncu için “İşini çok ama çok ciddiye alıyor ve vücudunun aldığı şekil olağanüstü. Bu hedefleri gerçekleştirmek için gerçek bir süreç söz konusuydu. Sanırım son 10 yılda bunu yapmanın yollarını bulmayı başardık” ifadelerini kullandı.

İŞİN SIRRI: TUTARLILIK

Chris Hemsworth ile 8 yaşından beri arkadaş olan Zocchi ise her şeyin tutarlılık, sıkı çalışma ve doğru beslenme ile ilgili olduğunu vurgularken “Thor gibi filmlere hazırlanmaya başladığımızda besinlerde büyük bir artış oldu. Günde 6 veya 8 öğün yiyordu. Mevcut kas kütlesini sağlayabilmek için binlerce kaloriye ihtiyaç duyuyor” dedi.

İKİ SAATTE BİR 450 KALORİ ALIYOR

Zocchi, Avustralyalı yıldızın büyük porsiyonlar yediğinde çok şişkin hissettiğini ve bundan dolayı öğünleri 450 kalorilik 8 parçaya böldüklerini belirtti. Her iki saatte bir 450 kalorilik bir beslenme programı uyguladıklarının da altını çizdi.


Oyuncunun kişisel antrenörü konuşmasında şu cümlelere de yer verdi: “Günde biftek, tavuk, balık veya beyaz pirinçli tatlı patates gibi besinlerin yer aldığı birkaç büyük öğün yerken diğer öğünlerde protein içecekleri gibi daha küçük öğünler tüketiyor.”


Ünlü oyuncu antreman olarak ise boks, fitness ve ağırlık çalışması gibi farklı rutinleri uyguluyor. Yakın zamanda Instagram hesabından paylaşım yapan 37 yaşındaki oyuncu, şu ana kadarki en güçlü halinde olduğundan bahsetmişti.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.