Clash Of Clans Altın Kazanma Taktiği

17.05.2020
Clash Of Clans Altın Kazanma Taktiği

Clash of Clans ganimet kasma taktiği uzun yıllardır aranıyor. Oyunun ilk çıktığı tarihten beri bir sürü taktikler ve stratejiler üretilmiş durumda. Bu yayında sizlere vereceğimiz taktik şu yönde olacak; Clansh of Clans’da az asker ile çok ganimet kasma.

Clash of Clans, şehir kurma üzerine yapılmış bir oyun. Bu oyunda kaynaklarınızdan altın ve iksir elde edebiliyorsunuz. Ancak, altın ve iksir kazanmanın bir yolu daha var. Peki bu nedir? Tabi ki başka köylere saldırarak ganimet elde etmek. Dilerseniz, Clash of Clans ganimet kasma ile ilgili ayrıntılara geçelim;

Goblin ve Okçu Kombinasyonu Yapın

Clash Of Clans’daki en ucuz askerler arasında goblin ve okçular yer alıyor. Ordunuzun 200 kişilik bir kapasiteye sahip olduğunu düşenelim ve ona göre taktikler üretelim. Oyun içerisinde birçok köyün kaynakları dışarda yer alıyor. Bu yüzden de bu kaynaklara ulaşmanız mümkün. İlk olarak yapmanız gereken şey düşük maliyetle ürettiğiniz goblinleri yollamak olacak. Her bir kaynağa 10 goblin gönderin. Her 10 goblinin arkasına da 5 okçu bırakın. Böylelikle gözünüze kestirdiğiniz kaynağı yağmalamanız saniyeler sürecektir.

Clash of Clans ganimet kasma ile ilgili problemlerden birisi de büyü kullanımıdır. Oyun içerisinde büyüler, biraz maliyetli oluyor. Bundan dolayı da ganimet kasarken büyü kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Daha sade bir ordu ile daha çok iş yapabilirsiniz. Buradaki kilit nokta; orduyu doğru kullanmak.

Barbar Okçu Kombinasyonu İle Ganimet

Clash of Clans’da para kasmak için barbar güzel bir seçim olabilir. Çünkü, maliyeti çok düşük durumda. Kaynakları dışarıda olan bir köy bulun ve kaynaklarını gözünüze kestirin. Daha sonra barbarlarınızı bu kaynaklara doğru gönderin. Dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de şu; barbarlar her yere gidebilir, sadece kaynağa yönlendirin. Daha sonra arkasından yaklaşık 5-10 adet okçu bırakın ve ganimetin tadını çıkarın.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.