Fazlaca konuşulacak Tansu Çiller iddiası! O partinin adını değiştirecek…

13.03.2022
Fazlaca konuşulacak Tansu Çiller iddiası! O partinin adını değiştirecek…


Son dakika haberine nazaran; Eski Başbakan Tansu Çiller’in tekrardan siyasete döneceği iddiası gündemdeki yerini koruyor. Kulislerde Çiller’in son dönemde parti kurmaya ilişkin görüşmeler yapmış olduğu belirtilirken siyasete atılacağı partinin isminin nasıl biteceği da merak ediliyor.

TANSU ÇİLLER YENİ PARTİ KURACAK MI?

DW Türkçe’nin Çiller’e yakın adlardan edinmiş olduğu bilgiye nazaran, Çiller yeni bir parti kurmayacak ve 2020 senesinde kurulan Bizim Parti’nin adı değiştirilecek. Partinin yeni yüzü için Büyük Türkiye Partisi adı konuşuluyor. Şu anda eski DYP’li isimlerle ve şu anda başka partilerde vazife almış siyasetçilerle Çiller’in ekibine katılım için görüşmeler sürüyor.

“BEN MİLLETİMİ ÖZLEDİM” DEMİŞTİ

Çiller de geçtiğimiz günlerde bir tv kanalının etkinliğinde geri dönüş sinyali vererek, “Ben milletimi özledim. Kim ne kadar isterse, o kadarını alır. Bu benim bir borcum. Bu benim üstümde bir vebal. Doğrusu karar vermiş durumda değilim. Fakat neye karar verirsem vereyim bunu koltuk için yapmayacağım, bunu bir ikbal için yapmayacağım” demişti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Davutoğlu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'na yanıt Davutoğlu’ndan Kemal Kılıçdaroğlu’na cevap
Bir bardak içmeniz yeterli: Kan şekerini anında düşürüyor!Bir bardak içmeniz kafi: Kan şekerini anında düşürüyor!
700 bin TL değerindeki araca beton döktüler!700 bin TL tutarındaki araca beton döktüler!YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.