Oldukça kortizon kullandım, kilo yapmış oldu

29.05.2022
Oldukça kortizon kullandım, kilo yapmış olduGazetecilerle ayaküstü söyleşi eden Demet Akalın, 1.5 aydır migren tedavisi gördüğünü belirtti. Akalın, “Oldukça kortizon kullandım, haliyle birazcık kilo aldım” ifadelerini kullandı.


Demet Akalın: Çok kortizon kullandım, kilo yaptı

Trabzonspor’un şampiyonluğundan sonrasında Kulüp şarkısı ile tekrardan çıkışa geçen Demet Akalın, almış olduğu kilolarla dikkati çekiyor.

Sık sık rejim yapmış olduğu ve kilosuna dikkat etmiş olduğu malum Demet Akalın, önceki gün bir avmsinde görüntülendi.

Kızı Hira’ya giyim almaya geldiğini söyleyen Akalın, kilo almasına ilişkin gazetecilere izahat yapmış oldu.

1,5 aydır sıhhat sorunlarıyla boğuştuğunu belirten Akalın, hekim hekim gezdiğini söylemiş oldu.

“Kilo değil, kortizon”

Migren tedavisi gördüğünü belirten Demet Akalın, “Tansiyonum düştü, rejimdeyim, başım dönüyor. 1.5 aydır migren tedavisi görüyorum.

Onun için oldukça kortizon kullandım, haliyle birazcık kilo aldım. 100 kilo olayım, yeter ki şu ağrılardan kurtulayım. 5 profesör gezdim.” dedi.

Demet Akalın: Çok kortizon kullandım, kilo yaptı  #1

“Sıhhat daha mühim..”

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine bakılırsa;  kortizonlu ilaçların peşinden oksijen tedavisine başladığını ifade eden Demet Akalın, son dönemde kapalı sahne giysileri tercih etmesinin sebebinin almış olduğu kilolar bulunduğunu söylemiş oldu.

Meşhur isim, mevzuyla ilgili, “Kızlar oldukça şahane giyiniyorlar fakat sıhhat daha mühim. Düşmanım yok fakat Tanrı kimsenin başına bu şekilde bir ağrı vermesin” şeklinde konuştu.

Demet Akalın: Çok kortizon kullandım, kilo yaptı  #2

Akalın, ek olarak Aleyna Tilki ile arasına yaşanmış olan dünya starlığı polemiğine değindi.

Tilki’yi sevdiğini vurgulayan Demet Akalın’a, Aleyna Tilki’nin “Benim dünya starlığımı konuşalım” sözlerinin hatırlatılması üstüne meşhur müzisyen, “Ben oldukça isterim fakat dünya starı falan olmaz! Bir tane var o da Tarkan. Bizlerden başka dünya starı çıkmaz. Gerçeği kabullenelim.” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın: Çok kortizon kullandım, kilo yaptı  #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.