CS:GO İyi Oynama Taktikleri İle Birinci Olun

09.05.2020
CS:GO İyi Oynama Taktikleri İle Birinci Olun

CS:GO taktikleri, birçok profesyonel oyuncu tarafından kullanılıyor. Bu sırlar ile birinci olan oyuncular, bu sırları paylaşmak istemiyor. CS:GO’da nasıl birinci olurum? Diye sorgulama yapan ve oyunda yeni olan kişiler ise birçok asılsız taktik ile karşılıyor.

Online bir savaş oyunu olan CS:GO birçok oyuncu tarafından oynanıyor. Bu sebepten dolayı da yıllardır online oyun camiasının en üst sıralarında yer alıyor. Tabi, oyuncu sayısı bu kadar çok olunca oyuncular tarafından çeşitli sorunlar da olabiliyor. Bunlardan birisi de çoğu kişinin iyi oynaması. Cs:Go yeni başlayan kişilerin bu savaş ortamında tutulması pek de mümkün görünmüyor. Fakat, vereceğimiz CS:GO taktikleri ile birlikte artık sizlerde birer savaşçı olacaksınız.

CS:GO Taktikleri

CS:GO’da başarılı olmak için CS:GO nişan hilesi veya CS:GO wallhack hilesi gibi hilelere başvurmanıza gerek yok. Zaten, bu yöntemlere başvursanız bile kısa zaman sonra banlanacaksınız. Dilerseniz, CS:GO’da başarı taktikleri listemize bakalım;

Isınma Maçı Oynamadan Başlamayın

Rekabetçi modunda başarılı olan çoğu oyuncunun yaptığı bir taktiktir. Ana maça girmeden önce mutlaka elinizi ve gözlerinizi ısındırın. Böylelikle resmi maçlarda problem çekmeyeceksiniz. ‘’aim_botz’’ haritada çevrimdışı bir şekilde eğitim yapabilirsiniz.

Kas Hafızanızı Geliştirin

Kas hafızası denilen olay, aynı olaylarda aynı refleksi vermektir. Bu da demek oluyor ki; düşmanı görür görmez aynı hareketleri yapmayı çalışın. Örneğin; Hs atmaya çalışın. Bunu zamanla kas hafızanıza eklemeye çalışın.

Aim Hareketleri Deneyin

Birçok aim tutma hareketi vardır. Bunlar arasından size en uygununu seçin ve deneyin. Bu sayede Hs atmanız daha da kolaylaşacak.

Eğilme Tuşunu Kullanın

Özellikle çatışmalarda oyuncular, sizin kafanıza nişan alacaklardır. Bu nedenden dolayı da headshot yemeyip, ölmemek için bol bol hareket edin. En çok da eğilme tuşunu kullanarak.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.