‘Çukur’un ‘Emmi’si Kadir Çermik, ‘Üç Kuruş’a katıldı

27.12.2021
‘Çukur’un ‘Emmi’si Kadir Çermik, ‘Üç Kuruş’a katıldı


'Çukur'un 'Emmi'si Kadir Çermik, 'Üç Kuruş'a katıldı

Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ün oturmuş olduğu, senaristliğini Murat Uyurkulak ile Damla Serim’in yazıya döktüğü ‘Üç Kuruş’, pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Cihan Canova ve Nursel Köse şeklinde adların yer almış olduğu yapımda, Bahar’ın babası Nezih’in korkmuş olduğu ‘Baybars’ karakterini kimin canlandıracağı merak ediliyordu.

Mevzusu ve oyuncu ekibiyle dikkatleri üstüne çekmeyi başaran dizide, Baybars rolüne yaşam verecek isim sonunda belli oldu. ‘Baybars’ karakterine, Show TV’nin efsaneleşmiş dizisi ‘Çukur’da Emmi karakteriyle seyirci karşısına çıkan Kadir Çermik yaşam verecek.

Çermik, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda da “Yeni serüven başlıyor. Vira vira” notunu yazdı.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir