Cumhur İttifakı’ndan gelen teşekkürler gündem olmuştu! İmamoğlu: ‘İlk kez son yıllarda görür oldum’

30.08.2022
Cumhur İttifakı’ndan gelen teşekkürler gündem olmuştu! İmamoğlu: ‘İlk kez son yıllarda görür oldum’


İmamoğlu’ndan ‘teşekkür’ tepkisi! İBB Başkanına Cumhur İttifakı’ndan belediye başkanlarının teşekkür etmesi geçtiğimiz günlerde gündem olmuştu. İstanbul’da Silivri Boğluca Yaşam Vadisi’nin açılış töreninde İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan ilkin konuşma gerçekleştiren MHP’li Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz İmamoğlu’na teşekkür etmişti. Daha ilkin ise AK Partili Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Istavroz Atık Su Tüneli’nde teşekkür etmişti.

SOSYAL MEDYADA TARTIŞMA KONUSU OLDU

Bunu üstüne toplumsal medyada Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Mehmet Güvenilir Birpınar ve AK Parti İstanbul Milletvekili Tuba Durgut, İmamoğlu’na edilen teşekkürleri eleştirenlere tepki göstermişti.

İMAMOĞLU: BİRİLERİ İÇİN AYIP

İmamoğlu, bugünkü konuşmasında söz mevzusu münakaşaya yer vererek şunları söylemiş oldu:

“Üsküdar Belediye Başkanımız da burada olsaydı ve o da her tarafa teşekkür edebilseydi… Gelemedi, katılamadı. Ümit ederim bir akşam burada birlikte yürürüz ve alın teri dökenlere birlikte ses verir, teşekkür ederiz. Teşekkür etmenin ayıp bulunduğunu ilk kez son yıllarda görür oldum. Iyi mi ayıplanıyor? Kime ettiğinizle ayıplanıyor. Mesela, Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etmek birileri için ayıp olabiliyor.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kılıçdaroğlu'ndan ses getirecek uyarı! "Sakın sakın sakın yapmayın"Kılıçdaroğlu’ndan ses getirecek uyarı! “Sakın sakın sakın yapmayın”
Erdoğan'dan 'Tarım Kredi' açıklaması: Sayı 2 bine, 3 bine çıkacakErdoğan’dan ‘Ziraat Kredi’ açıklaması: Sayı 2 bine, 3 bine çıkacak
Seçimin şifresi: Oylar bölündü sadece üçü birleşince...Seçimin şifresi: Oylar bölündü bir tek üçü birleşince…YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.