Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu paylaşımı: Maalesef bahtımıza…

17.02.2022
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu paylaşımı: Maalesef bahtımıza…


Cumhurbaşkanı Erdoğan toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu videoyla CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi. Geçmiş yıllara göndermelerin yer almış olduğu videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun göreve geldiği 2010 yılı mayıs ayından süregelen süreci söyledi.

KILIÇDAROĞLU YÖNETİMİNE ELEŞTİRİ

Erdoğan paylaşımında, “Biz karşımızda, siyasette yaratı ve hizmetlerimizle yarışacağımız bir karşıcılık görmek isterdik fakat maalesef bahtımıza Kılıçdaroğlu CHP’si benzer biçimde bir karşıcılık çıktı.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın paylaşımı:

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
CHP'li Belediye Başkanı Disiplin Kuruluna sevk edildiCHP’li Belediye Başkanı Disiplin Kuruluna sevk edildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KDV indirimi ve elektrik faturalarıyla ilgili açıklamaCumhurbaşkanı Erdoğan’dan KDV indirimi ve elektrik faturalarıyla ilgili izahat
Uzmanlar uyardı! Bu yaz daha sıcak olacakUzmanlar uyardı! Bu yaz daha sıcak olacakYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.