CZN Burak: Ölmedim, yaşıyorum!

Ünlü fenomen CZN Burak, ülkemizde yaşanan yangın bölgesine giderek ev tipi yangın söndürme tüpüyle mücadele etmişti. Özdemir, sosyal medyada …

10.08.2021
CZN Burak: Ölmedim, yaşıyorum!

Ünlü fenomen CZN Burak, ülkemizde yaşanan yangın bölgesine giderek ev tipi yangın söndürme tüpüyle mücadele etmişti. Özdemir, sosyal medyada hakkında çıkan ‘öldü’ haberleri üzerine açıklama yaptı.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde devam eden yangın söndürmelerine katılan ünlülerden biri “CZN Burak” oldu. CZN Burak’ yangınlara müdahale ederken ev tipi kullanmasıyla sosyal medyada çok eleştirilmişti. 

Bu görüntüleriyle şov yapmakla suçlanan CZN Burak, “Kendi çabamla Manavgat’taki yangına müdahale etmeye çalıştım. Elimden geleni yaptım. Kötü niyetli insanlar bana iftira atıyorlar. Yardımlarıma devam edeceğim” diyerek kendini savundu.

“YAŞIYORUM ÇOK ŞÜKÜR” 

Aynı zamanda 24.8 milyon takipçisiyle sosyal medya fenomeni olan CZN Burak, şimdi de hakkında çıkan ‘öldü’ şeklindeki haberle gündeme geldi.

Burak Özdemir, Instagram hesabından “Sanırım bazı arkadaşlar şaka yapmak istemişler ama çok mesaj geldi. Arkadaşlar ölmedim, yaşıyorum çok şükür” paylaşımını yaptı.

 Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi olan CZN Burak’ın lakabının hikayesi de öğrenildi.

LAKABININ ALTINDA BABASININ BİR ŞİRKETİ VAR!

Dünya genelinde restoranları bulunan ve sosyal medyada 24,8 milyon takipçisi bulunan CZN Burak, her yaptığıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Yaptığı büyük porsiyonlu yemeklerle ve tatlılar adını duyuran ünlü ismin kullandığı CZN Burak lakabının hikayesinin altından babasının iş yeri çıktı.

Burak Özdemir’in babası İsmail Özdemir eskiden tekstil işiyle uğraşıyordu. İsmail Özdemir Laleli’deki Cinzano Tekstil’in sahibiydi. Rus misafirleri “Cinzano” diyemiyor, dilleri dönmediği için hep “Cezene” diye sesleniyordu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.