Damla Ersubaşı, eski kocasından gene ayrıldı

24.02.2022
Damla Ersubaşı, eski kocasından gene ayrıldıDamla Ersubaşı’nın barıştığı eski kocasıyla gene ayrılmış olduğu iddia edildi.


Damla Ersubaşı, eski kocasından yine ayrıldı

‘Büyülü Annem’ dizisinde canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 senesinde işletmeci Mustafa Can Keser ile evlenmiş ve iki de çocuk dünyaya getirmişti.

Evlendikten sonrasında mesleğine ara veren Ersubaşı, eşinden sertlik görmüş olduğu iddialarıyla seneler sonrasında gündeme gelmeye başlamıştı.

Oldukca zor günler geçirdiğini söyleyen ve 2020 senesinde boşanan Ersubaşı, herkesi şaşırtan bir kararla eski kocasına geri dönmüştü.

YENİDEN TEKTAŞ ALINMIŞTI

Eski eşinden gelen evlenme teklifini ‘tektaş’ videosuyla duyuran Damla Ersubaşı “Şu anda ikimiz de çift terapisine gidiyoruz ve oldukca mutluyuz. Mustafa’nın bilhassa hiddet kontrolünü fark etmesi ve düzeltmek için elinden geleni yapması sevgimi de, saygımı da arttırdı. Hayatta her şey olabilir ve kin tutmak yerine mutlu olmayı seçtik biz” demişti.

Evlenecekleri beklenen çiftten ayrılık haberi geldi.  İddialar karşısında hiçbir sessiz kalan eski karı-koca hemen hemen bir izahat yapmadı.

Damla Ersubaşı, eski kocasından yine ayrıldı #1

Damla Ersubaşı, eski kocasından yine ayrıldı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.