Damla Ersubaşı hakkında dolandırıcılık iddialarına yanıt verdi

12.08.2022
Damla Ersubaşı hakkında dolandırıcılık iddialarına yanıt verdi


Deniz Mermaid tarafınca hakkında dolandırıcılık yapmış olduğu iddiaları içeren paylaşımlar yapılması üstüne iddialara yanıt veren Damla Ersubaşı “Mahkemede görüşeceğiz” dedi.

Damla Ersubaşı hakkındaki dolandırıcılık iddialarına cevap verdi

Bir zamanların fenomen dizisi Büyülü Annem’in Tuğçe’si olarak tv hayatına giren Damla Ersubaşı’nın adı son dönemde dolandırıcılık iddiaları ile anılıyor…

Deniz Mermaid adlı toplumsal medya kullanıcısı, Damla Ersubaşı tarafınca dolandırıldığını takip edenleri ile paylaştı.

“200 bin dolarımı uyuşturucuya yatırdınız”

Ersubaşı tarafınca alınan 200 bin dolarının paralarının uyuşturucuya yatırıldığını söyleyen Mermaid, paylaşımlarında, “Bir kızın parasını alıp kokainlere yatırmak ne çağrıda bulunmak umuyorum sizi. Paramı isterim. Hayır benim hiçbir şeyden korkum değil benim param pulum gitti. Hiçbir şeyden korkum yok yazışmaları da paylaşacağım.

Şimdi de Deniz senin paran değil. Benim paramı aldılar elimden beni kandırdılar. Sizi uyuşturucudan da vereceğim. Hani bana diyordunuz ya müptezel, benim içim rahat. Ben içki bile içmiyorum. Tamamımız gidelim kimler müptezel kimler uyuşturucu kullanıyor.

“Aldığınız paraları iyi mi kokaine yatırdınız?”

Siz kaşındınız şimdi senin kayıtlarını numaran açık şekilde yazışmalarını, kimlerle ne yaptığını paylaşıyorum. Damla Ersubaşı derhal senin mesajlarını paylaşacağım. Beni iyi mi ikna ettin, beni iyi mi kandırdınız. Aldığınız paraları iyi mi kokaine yatırdınız.

Damla Ersubaşı hakkındaki dolandırıcılık iddialarına cevap verdi #1

“Her şeyiniz elimde sizi rezil rüsva edeceğim”

Narkotik’e aldıracağım hepiniz. Hani bana müptezel diyorsunuz ya ben alkol bile içmiyorum. Tamamımız gidelim hastaneye ben uyuşturucu nedir bilmiyorum. Tamamımız gidelim 3-4 gün her tarafında uyuşturucudan kafanı kaldırmayan sensin. Hadi umuyorum Damla Ersubaşı. Yazışmalarınız her şeyiniz elimde sizi rezil rüsva edeceğim” ifadelerini kullandı.

Toplumsal medyada karşılıklı atışmalar

Mermaid ek olarak yazışmaları da ifşa edeceğini söylemiş oldu.

Hemen sonra Ersubaşı ve vakada adı geçen öteki isimlerle ilgili paylaşımlar yapmış oldu. Karşılıklı cevapların geldiği toplumsal medya atışmaları aniden magazin gündemine bomba şeklinde düştü.

Cevabı toplumsal medyadan verdi

Çarpıcı iddilara yanıt geçikmedi. Ersubaşı da yanıtını toplumsal medya hesabından verdi.

Paylaşımları kara çalma olarak nitelendiren Ersubaşı hukuk yolu ile hakkını arayacağını söylemiş oldu.

Damla Ersubaşı hakkındaki dolandırıcılık iddialarına cevap verdi #2

“Mahkemede görüşeceğiz”

Ersubaşı, ” Günlerdir gülsek mi ağlasak mı bilemiyoruz. Bir deli ile uğraşıyoruz. Akli dengesi yerinde değil. Zırdeli. Öyleki kolay değil 2 çocuk anası kara çalma atmak, mahkemede görüşeceğiz.

Kızlarımın babası, eski kocamdan 1 lira para almamışım.1 lirası bana geçmemiştir. Şu sebeple ben aslanlar şeklinde kendime de bakarım, çocuklarıma da bakarım. Sen kimsin de ben senin parana muhtaç olacağım. Ben bugüne dek kocamdan bir kuruş almamış insanım. Sen ilkin o parayı ne için gönderdin onu bir söyle.” dedi.

Damla Ersubaşı hakkındaki dolandırıcılık iddialarına cevap verdi #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.