Danış Ata kimdir? Destan Danış Ata’yı kim oynuyor? Alper Seviye canlandırıyor! Alper Seviye kaç yaşlarında?

28.12.2021
Danış Ata kimdir? Destan Danış Ata’yı kim oynuyor? Alper Seviye canlandırıyor! Alper Seviye kaç yaşlarında?


Danış Ata kimdir? Destan Danış Ata'yı kim oynuyor? Alper Düzen canlandırıyor! Alper Düzen kaç yaşında?

Alper Seviye, Destan dizisinde Danış Ata’yı canlandırmaktadır. Danış Ata karakteri Destan dizisinde Gök Tengri’ye tapmış biridir. Alpagu Han’ı önemseyen Danış Ata ve Alper Seviye’e dair bilgiler…

Destan Danış Ata kimdir?

Yaşamını töre ve Gök Tengri’ye adamış; Alpagu Han’ın sözüne fazlaca kıymet verdiği, Gök Hanlığı’nın danışmanı.

Alper Seviye kimdir?

Ecem Sena Bayır, 11 Nisan 1996 senesinde İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde hayata merhaba dedi. İlk, orta ve lise öğretiminin peşinden üniversite imtihanlarına hazırlanan Bayır, İstanbul Üniversitesi Dilbilim Kısmı’nü kazanmıştır. Lisans eğitimini bitirmesine karşın alttan kalan dersleri sebebiyle mezun olamamıştır. Ecem Sena Bayır, 1.73 santimetre uzunlukta ve 53 kilodadır. Şu an itibarıyla 23 yaşlarında olan Bayır Koç burcundadır.

Lise yıllarında yabancı dil eğitimi almış olduğu için Üniversiteyi de dil üstüne okumak isteyen Bayır, tiyatro hayallerinden vazgeçmemiş BKM Mutfak ekibine dahil olmuştur. BKM’de yer alana kadar ustalaşmış anlamda herhangi bir sahne almamıştır.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.