Danla Bilic, takipçisine sövgü etti

28.03.2022
Danla Bilic, takipçisine sövgü ettiToplumsal medya fenomeni Danla Bilic toplumsal medya hesabından kendisine yorum icra eden bir takipçisine verdiği yanıtla gündeme geldi.


Danla Bilic, takipçisine küfür etti

YouTube’da amatör olarak çekmiş olduğu makyaj videolarıyla ünlenen toplumsal medya  fenomeni Danla Bilic, şimdilerde Dubai’de dinlence yapıyor.

ESTETİK SEVER

Ameliyatla kilolarından kurtulan Bilic, peşinden burun, dudak, çene, göz şeklinde bir oldukca bölgesinde sayısız işlem yaptırdı.

Eski halinden yapıt kalmayan bambaşka bir görünüme bürünen fenomen bu sefer de göğüslerine silikon yaptırdı.

“NET GÖRÜN İSTEDİM”

Yeni sikonlarını göstermek için Dubai tatilinden kucak kucak paylaşım icra eden Bilic, bir video çekerek dekolteli giysilerini sergiledi. Bilic, “Net görmemiştiniz, net göstermeye karar verdim” paylaşımında bulunarak takipçilerini şaşırttı.

KÜFÜRLER HAVADA UÇUŞTU

Twitter’da bir kullanıcı, Dubai tatilinde olan Danla Bilic’in son attığı tweete, “Bu k..n vatana millete insanlığa ne hayrı var da bunu 3 milyon şahıs takip ediyor.” yorumunda bulununca olanlar oldu.

Kendisine meydana getirilen küfrü görmezden gelemeyen Danla Bilic, “Ya benim sana bir hayrım olmak zorunda mı p.…..k Erhan” yanıtını verdi. Danla Bilic’in bu cevabı toplumsal medyada en oldukca konuşulanlar arasına girdi.

Danla Bilic, takipçisine küfür etti #1

Danla Bilic, takipçisine küfür etti #2

Danla Bilic, takipçisine küfür etti #3

Danla Bilic, takipçisine küfür etti #4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.