Davutoğlu’ndan oturma sırası tepkisi

01.02.2022
Davutoğlu’ndan oturma sırası tepkisiTeke Tek programının konuğu olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, karşıcılık liderlerinin oturma sırasıyla ilgili polemiklerine tepki gösterdi.

Habertürk’te Fatih Altaylı’nın sunmuş olduğu Teke Tek programına Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu konuk oldu.

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Davutoğlu, partiler arası görüş ayrılıklarının, saygıyı yok etmemesi gerektiğine değinerek, “Kimin nereye oturacağı mühim değil.” dedi.

Davutoğlu’ndan oturma sırası tepkisi – Video

“KİMİN NEREYE OTURACAĞI ÖNEMLİ DEĞİL”

Farklılıklarımızla var olduğumuza değinen Davutoğlu, “Görüş farklılıklarımızı muhafaza edeceğiz. Doğal ki CHP ile bizim aramızda bizimle CHP içinde görüş farklılıkları olacak. Doğal ki İYİ Parti ile bizim aramızda görüş farklılıklar olacak. Kürt meselesi, ekonomiyi, liberalizmi doğal ki konuşacağız. Bu süreç oldukça iyi başladı. Biz bu farklı olan şeylerle birbirimize saygı duyarak varız. Kimin nereye oturacağı asla mühim değil.” diye konuştu.

Davutoğlu ndan oturma sırası tepkisi #1

“BU ÜLKE ZARAR GÖRMESİN DİYE BEN BAŞBAKANLIĞI BIRAKTIM”

Ülke menfaati için hareket ettiğini söyleyen Davutoğlu, “Bu ülkenin menfaatine olacaksa ben en arka sırada, en kenarda oturmaya razıyım. Bu ülke zarar görmesin diye Başbakanlığı bırakmışım ben. Müsamere oynamıyoruz biz.” dedi.

Davutoğlu ndan oturma sırası tepkisi #2

Davutoğlu ndan oturma sırası tepkisi #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.