DC dünyasında geçecek yeni oyun, fanatikleri sevindirmeyebilir!

17.01.2022
DC dünyasında geçecek yeni oyun, fanatikleri sevindirmeyebilir!


Bilhassa Batman evrenini oldukça büyük oranda geliştirmesi beklenen birçok oyunla karşımıza çıkacak olan ve 2022 yılını dolu dolu geçirmesi beklenen Warner Bros cephesinden acayip bir dedikodu geldi. 2022 yılı için piyasaya sürülmesi beklenen yeni bir Batman oyunu mevcut. Bir tek oyun, DC hayranlarını pek de memnun etmeyebilir.

The Batman filminden yeni fragman paylaşıldı!


The Batman filminden yeni fragman paylaşıldı!

The Batman filmi için artık geri sayıma geçildi. Warner Bros., merakla beklenen yapımdan yeni bir fragman yayınladı.

Yeni DC oyunu bir yarışı oyunu olabilir

DC çizgi romanlarını ve sinematik evrenini sevenler için 2022’nin adeta aden şeklinde bir yıl olacağını söylemek heralde hata olmaz. PH Collective tarafınca geliştirilen DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace, MultiVersus tarafınca geliştirilen ve Smash-tarzı oynanış barındıracak olan Multiversus, her insanoğlunun merakla beklediği Suicide Squad: Kill The Justice League, Monolith’in ellerinden piyasaya sürülecek olan Wonder Woman oyunu derken sıralama uzayıp gidiyor.

Üstelik bu yapımlara firmanın yeni MMO’su DC Heroes And Villains, The Wolf Among Us 2 ve Batman Arkham serisinin de efsaneleşmiş yaratıcısı Rocksteady’nin geliştirdiği Gotham Knights da dahil olacak.

düşük sistem gereksinimli oyunlar

DC dünyası bu yılı geniş bir oyun skalasıyla geçirmeye hazırlanırken, DC Entertainment cephesinden yeni bir haber geldi. Buna gore hayranların oldukça uzun süredir beklediği Batman oyunu, tıkı Re-Volt ve Hot-Wheels şeklinde bir yarış oyunu olacak.

Oyunda Batman’in klasik Batmobil aracı, aynı şekilde modelin 70’lere hususi nostaljik versiyonu, Cars filminden konuk araçlar şeklinde birçok opsion bulunacak. Hali hazırda ‘Batwheels’ isminde olan bu koleksiyon, süper-kahraman severlerin beğenisine model araç olarak sunulmuştu. Bu anlamda 2022 senesinde DC evreninde, bilhassa küçük yaşlarındaki fanatikleri da mutlu etmeye yönelik yapımlar geleceğini söylemek yanlış olmaz.

Peki sizler oldukça yakında duyurulması beklenen yeni Batman oyunu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizce Batwheels başarıya ulaşmış bir yapım olabilir mi? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.