Defne Samyeli, kabarık elbisesini gösterdi

17.02.2022
Defne Samyeli, kabarık elbisesini gösterdiİddialı sahne giysileriyle ilgili “İsteyen istediğini söyleyebilir” diyen Defne Samyeli, son giydirilmiş olduğu elbisesiyle de dikkatleri üstüne çekti.


Defne Samyeli, kabarık elbisesini gösterdi

Müzisyen ve oyuncu Defne Samyeli, son dönemde sahne giysileri hakkında meydana getirilen eleştirilerle ilgili konuşmuştu. Samyeli, “Eleştirmek ile ilgili sıkıntım yok. İsteyen istediğini söyleyebilir. Umurumda değil” demişti.

Yapmış olduğu açıklamada eski eşi Eren Talu’nun evli olduğu dönemde giyimine oldukça karıştığını da itiraf eden Samyeli son paylaşımıyla toplumsal medyayı salladı.

GELİN GİBİ

Kabarık elbisesi ve neredeyse kasığına kadar gelen yırtmacıyla yürümüş olduğu anları paylaşan Defne Samyeli hayranlarını mest etti. Samyeli’yi takip edenleri gelinlere benzetti.

Defne Samyeli, kabarık elbisesini gösterdi VİDEO

Defne Samyeli, kabarık elbisesini gösterdi #1

Defne Samyeli, kabarık elbisesini gösterdi #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir