Demet Akalın ve Bade İşçil arasında ipler gerildi!

Sosyal medya hesabında yemek paylaşan kişileri eleştiren oyuncu Bade İşçil’e ünlü şarkıcı Demet Akalın’dan yanıt geldi. Yer aldığı pek çok …

20.09.2021
Demet Akalın ve Bade İşçil arasında ipler gerildi!

Sosyal medya hesabında yemek paylaşan kişileri eleştiren oyuncu Bade İşçil’e ünlü şarkıcı Demet Akalın’dan yanıt geldi.

Yer aldığı pek çok başarılı yapımla adından söz ettiren oyuncu Bade İşçil, sosyal medya hesabından yemek fotoğrafı paylaşanları eleştiri yağmuruna tuttu. Ünlü oyuncu  konu hakkında “Bizim ahlaki değerlerimizle örtüşmüyor. Ama zaman geçtikçe insanlar da değişiyor” şeklinde konuştu.

“GÖRGÜSÜZLÜK!”

Yemek resimleri paylaşmanın görgüsüzlük olduğunu dile getiren İşçil, şu ifadeleri kullandı:

“Bakıyorsunuz orada herkes gülüyor, çok şık giyiniyor, iyi yiyor, iyi içiyor ama gerçek hayat öyle değil. Ayrıca yemek resimleri paylaşmak görgüsüzlüktür. Bizim dinimizde komşusu açken tok yatmak bile yoktur. Bunları bu kadar afişe etmek saçmalık. Bana göre yapılan sadece ‘Bu markayı giyeceksin, bunu yiyeceksin’ dayatması”

Bade İşçil’in sosyal medya açıklamasına tepki gösteren ünlü popçu Demet Akalın, sosyal medya hesabından “Instagram’ın kuruluş amacına git bir bak! Yeme, içme, manzara!” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Demet Akalın ve Bade İşçil’in sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları eleştiriler sosyal medya kullanıcıları ikiye böldü. Kimileri Bade İşçil’i haklı bulurken kimileri ise Demet Akalın’ı alkışladı.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir