Demet Özdemir’in eski fotoğrafları tekrardan gündeme geldi

22.02.2022
Demet Özdemir’in eski fotoğrafları tekrardan gündeme geldi“Estetiksizim botoksum bile yok” diyen Demet Özdemir’in eski fotoğraflar ortaya çıktı.


Demet Özdemir'in eski fotoğrafları yeniden gündeme geldi

Kısa bir ayrılığın arkasından sevgilisi Oğuzhan Koç ile evlilik sonucu alan Demet Özdemir, görkemli evlilik teklifine “Evet” demişti.

Şu sıralar gündemden düşmeyen Demet Özdemir, şimdi de güzel duyu açıklamasıyla şaşırttı. Özdemir, verdiği röportajda botoksunun bile olmadığını iddia etti.

Özdemir güzel duyu mevzusunda, “Dokuz senedir dizi yapıyorum. Ameliyat olacak vakti nereden bulabilirim? 16 yaşımdaki halimi alıp 30 yaşımdaki halimle yan yana koyuyorlar. Doğal ki aynı değil! Oldukca üstüme geliyorlar.

“YÜZ YOGASI YAPIYORUM”

Kilo alıp kilo veriyorum. Kaş bile aldırsan etkiliyor yüzü. Botoksum bile yok! Oldukca mimik yapıyorum, oynarken zor olacağını düşündüğüm için 40’larıma kadar da botoks yaptırmayı düşünmüyorum. Bir tek yüz yogası yapıyorum.” dedi.

Demet Özdemir’in bu açıklamasına bir kısım toplumsal medya kullanıcısı inanmadı ve eski fotoğrafları gene gündeme getirdi. Meşhur oyuncunun yüzündeki değişiklik dikkat çekti.

Demet Özdemir in eski fotoğrafları yeniden gündeme geldi #1

Demet Özdemir in eski fotoğrafları yeniden gündeme geldi #2

Demet Özdemir in eski fotoğrafları yeniden gündeme geldi #3

Demet Özdemir in eski fotoğrafları yeniden gündeme geldi #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.