Demet Şener: Estetiğe gerekseme duydum

08.07.2022
Demet Şener: Estetiğe gerekseme duydumEski fotoğrafını gösteren eski manken Demet Şener, takipçisinin sessiz kalmadı.


Demet Şener: Estetiğe ihtiyaç duydum

Yeni sevgilisi iş insanı Tolga Arman ile beraber Bodrum’da dinlence meydana getiren Demet Şener, keyifli anlarını toplumsal medyadan da paylaşıyor.

Şener, toplumsal medya hesabından geçtiğimiz haftalarda eski bir fotoğrafını yayınladı. Seneler ilkin objektif karşısında verdiği pozunu gösteren eski manken, siyah-beyaz fotoğrafına şu notu düştü:

“Mecmua çekiminden bir kare”

“İnce alınmış kaşlarım, o zamanlar modaydı… Kısa saçım, benimle bütünleşmiş dikenli tel dövmem… (2001 senesinde sildirdim) Gençlik işte, asla düşünmeden meydana getirilen şeyler… Gerçi kalsaydı da olurdu. Şimdilerde aklımda deli fikirler… Bu dövmenin yerine daha büyük bir dövme yaptırmak. Yaş 19-20 sanırım, mecmua çekiminden bir kare. Gençlik güzel de ben bu yaşlarımı daha oldukça sevdim. Ne istediğini bilen, olgun, kendini tam anlamıyla çözmüş bir karı… Şimdi nerdeyse bu yaşta bir kızım, ondan birazcık ufak de bir oğlum var. Dünyadaki en büyük şanslarım… Fazlaca şükür.”

Demet Şener: Estetiğe ihtiyaç duydum #1

“Estetiğe gerek yoktu”

Bir toplumsal medya kullanıcısı, bu fotoğrafa; “Seneler ilkin güzellik yarışmasını kazandığınızda ‘Tanrı ne güzel bir insan yaratmış’ dedik. Estetiğe asla gerek yoktu” yorumunu yapmıştı.

“Gerek duymuşum ki yaptırmışım”

Buna kayıtsız kalmayan meşhur manken, ise takipçisine; “Ben gerek duymuşum ki yaptırmışım. Ek olarak bu biçim medikal güzel duyu dokunuşlar ihtiyaçtan oldukça tercihtir” yanıtını vermişti.

Demet Şener: Estetiğe ihtiyaç duydum #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler