Demi Burnett otistik bulunduğunu deklare etti

22.02.2022
Demi Burnett otistik bulunduğunu deklare ettiDemi Burnett, yaptırdığı ruhsal kontrol sonucu 26 yaşlarında otistik bulunduğunu öğrendi.


Demi Burnett otistik olduğunu açıkladı

‘The Bachelor’ adlı reality şovla adını duyuran 26 yaşındaki Demi Burnett, yaptırdığı ruhsal kontrol sonucunda otistik bulunduğunun ortaya çıktığını deklare etti.

“TEST YAPTIRDIM”

Durumu, Instagram hesabından duyuran Burnett, “Ruhsal bir kontrol yaptırdım ve çıkan sonuca bakılırsa otistiğim. ‘Otizm’ denildiğinde bu insanoğlu için bir damgalanma söz mevzusu hep. Ben, açık fikirli olmayı ve kabullenmeyi tavsiye ederim” dedi.

“SİZİN SUÇUNUZ DEĞİL”

“Tek istediğim daha kaliteli bir yaşam” diyen Demi Burnett, “Bu noktaya iyi mi geldiğimi ve bu süreçte yaşadıklarımı paylaşmaya devam edeceğim. Tüm acımı ve verdiğim savaşım ilgili hikayemi daha çok paylaşacağım. Her şey daha iyi olabilir ve en önemlisi bu sizin suçunuz değil” ifadelerini kullandı.

Demi Burnett otistik olduğunu açıkladı #1

Demi Burnett otistik olduğunu açıkladı #2

Demi Burnett otistik olduğunu açıkladı #3

Demi Burnett otistik olduğunu açıkladı #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.