Deniz Baysal: Sabır en büyük anahtardır

31.01.2022
Deniz Baysal: Sabır en büyük anahtardırTeşkilat dizisinin Zehra’sı Deniz Baysal Yurtçu, röportaj verdi. İş ve hususi hayatına dair samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.


Deniz Baysal: Sabır en büyük anahtardır

Yakışıklı müzisyen Sulh Yurtçu ile mutlu bir birlikteliği olan Deniz Baysal, bir derginin bu ayki sayısına konuk oldu. Meşhur oyuncu, sabretmenin en büyük erdem bulunduğunu söylemiş oldu.

“PES ETMEDİM”

Kariyer yolculuğunda tökezlediği zamanlar bulunduğunu söyleyen Baysal, “Fazlaca çalıştım. Bu süreçte umudumu kaybettiğim zamanlar da oldu fakat pes etmedim. Sabrın en büyük anahtar bulunduğunu düşünüyorum. Ben de sabrettim” dedi.

“BABA UZAK BİR KONU”

Çocuk yapmayı düşünmediğini söyleyen güzel oyuncu, “Mutlu birlikteliğin sırrı, birbirinin isteklerine, hayatına, her şeyine saygı duymak. Karşındaki insanoğlunun kendine ilişkin bir benliği bulunduğunu unutmamak.

Doğal ki bu hayatta büyük konuşmamak gerekiyor. Fakat benim oldukça uzak olduğum bir mevzu açıkçası” açıklamalarında bulunarak dikkat çekti.

Deniz Baysal: Sabır en büyük anahtardır #1

Deniz Baysal: Sabır en büyük anahtardır #2

Deniz Baysal: Sabır en büyük anahtardır #3

Deniz Baysal: Sabır en büyük anahtardır #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.