Deniz Seki, photoshop’u gene abarttı

02.03.2022
Deniz Seki, photoshop’u gene abarttımeşhur müzisyen Deniz Seki, yeni paylaşmış olduğu fotoğrafıyla gene gündeme oturdu.


Deniz Seki, photoshop'u yine abarttı

Fazla kilolarından kurtulan Deniz Seki, toplumsal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Instagram hesabından yayınladığı karelere Photoshop tatbik eden Seki, son fotoğrafıyla gene takipçilerinin diline düştü.

“FİLTRE FAZLA KAÇMIŞ”

Aynanın önünde çekilen fotoğrafını 858 bin takip edeni bulunan Instagram hesabından “Yeni hafta, yeni umutlar… Ayın son gününden, son soğuk havalarla vedalaşıp, bahara merhaba dediğimiz yeni bir günden her insana slm olsun” notuyla paylaşan Deniz Seki, gene filtre yorumlarıyla karşılaştı.

Kısa sürede 3 bine yakın beğeni alan meşhur şarkıcının paylaşımına, takip edenleri ‘Filtreyi fazla kaçırmışssın” yorumları yapmış oldu.

51 yaşındaki meşhur müzisyen, photoshop eleştirilerini soran gazetecilere “Ne Photoshop’u dostlar, görüyorsunuz işte karşınızdayım” diyerek isyan etmişti.

Deniz Seki, photoshop u yine abarttı #1

Deniz Seki, photoshop u yine abarttı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir